Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Gáz, ha egy lány zenekar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Gáz, ha egy lány zenekaros pólót vesz fel? Nektek melyik öltözködési stílus tetszik jobban?

Figyelt kérdés
Pl. ilyen összeállításban: cipő - [link] fekete/sötétkék csőnadrág póló (szűk, lány méretben) - [link] fekete bőrkabát Ez így ciki? Ill. nektek inkább az ilyen elvontan, darkosabban(de csinosan) öltözködő lányok jönnek be, pl. halálfejes, bőr, sötétebb cuccok, (extrém piercing, tetoválás) vagy vonzóbb, ha valaki nagyon 'csajos' és az aktuális divatot követi? (persze tudom, hogy pl. a tetoválás is nagyon divatos, de az előbbinél ne a tömegcuccokra és divattetkókra gondoljatok)
2014. ápr. 1. 00:26
 1/7 viktorvarga ***** válasza:
cipő az metál,de a póló eléggé csöves.rokker csajok csak befordult rokkerreknek tetszenek
2014. ápr. 1. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nem a lányok pólójába szeretek bele (hanem a cipőjükbe)
2014. ápr. 1. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

első, ez nem igaz.:D

amúgy nem pont rocker lányokra gondoltam :)

2014. ápr. 1. 00:37
 4/7 anonim ***** válasza:
46%

nem az igazi.

rockerként is lehetsz nőcis de mégis vagány kinézetű.

egy ilyen kabát-

[link]

[link]

[link]

[link]

hozzá egy feszülős felső,streccs naci,vagy feszülős farmer és egy klassz bakancs.

ilyen pólókat ne hordjál és ne is tetováltass.

piercing meg a fülben néz ki jól,de ott sem az extrém vastag,hanem csak egy kicsi.

2014. ápr. 1. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
metál no (azt csak hallgatni kell :) vagy csinálni) . Nekem a vastag oldalzsebese gatyások, kicsit rövidebb hajjal style pl. tetszik lányoknál.
2014. ápr. 1. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

#3:irtam,hogy fekete bõrkabi :D en amugy nem szeretem, ha bekategorizalnak es azt mondjak ram, hogy rocker.

#4:hat, izlesek es pofonok:) en mondjuk nem sseretnek rovid hajat semmikepp :D

2014. ápr. 1. 08:08
 7/7 anonim válasza:
Én nagyon nem szeretem az olyan lányokat akiknek van fültágítója meg piercige.Nekem inkább azok a lányok jönek be akik a divatos tömegcuccokat viselik :)A póló az nem tetszik:D De a cipővel,bőrkabáttal,meg a gatyával semmi gond nincs.Nagyon sokan hordanak cső gatyát és a bőr kabát is divatos :)
2014. ápr. 1. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!