Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fertőzéseket csak szexuális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fertőzéseket csak szexuális úton lehet elkapni?

Figyelt kérdés

Nem tudom, hogy csak felfáztam e, vagy komolyabb baj állhat a tünetek mögött, mindenesetre nyugtalanít. Állandó partnerem van, neki nincs semmi betegsége, ráadásul óvszerrel védekezünk. Félek, ha mégis nemi betegség áll a háttérben, megcsalás vádjával elhagyhat, mert ő nem adhatott át bacilust.

Távkapcsolatban vagyunk, és nem csaltam meg soha.

Másképp is össze lehet szedni valamit?


2014. ápr. 1. 15:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem. Ellehet pl. wc-n is kapni gombás fertőzést, vagy pl. nem steril tű használatánál HIV fertőzést, stb...
2014. ápr. 1. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Persze. WC-n pl. Csak nagyon szük a hely:-))
2014. ápr. 1. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

El lehet kapni wc deszkán, felfázással, stb... Bakteriális, és gombás fertőzést összeszedni nem is

nagy művészet. De gondot tud okozni az immun probléma is, amikor megbolydul a nemi szervek bakteriális

egyensúlya, vagy elszaparodnak olyan kórokozók amik alapból nem okoznának gondot.

(akár prosztata gyulladást is lehet igy kapni)


Vannak kifejezetten nemi úton terjedő betegségek, vannak amik csak külső fertőzéssel kerülhetnek oda,

van amik végig jelen vannak, csak túlszaporodnak. ORVOS tudja eldönteni labor eredmények birtokában.

(Mindenképpen keress fel orvost, nem játék. Ilyen elhanyagolt gond simán okozhat meddőséget is!)

2014. ápr. 1. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!