Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek nagyon bénán áll...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nagyon bénán áll rajtam a combfix? Nem vagyok túl husis hozzá?

Figyelt kérdés

szeretnék hozzá venni egy harisnyatartót is, de ha nagyon gázos, inkább hanyagolom.

[link]

[link]


2014. ápr. 1. 21:02
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/81 A kérdező kommentje:

Mégis mit kellene tennem, hogy úgy lehessen venni, hogy "vállalom"? :D Őszintén szólva nekem semmi bajom nincs magammal, és ezen nem szándékozom változtatni pár ilyen komment miatt.

De oké, akkor legyek egy kiélt, sz.artestű, piszkos, kankós lotyó, aki igaziból férfiból lett átoperálva nővé, és ráadásul olyan buta is vagyok, hogy csoda, hogy írni is tudok! Nekem 8. Szóljatok, ha kihagytam vmit!

2014. ápr. 2. 22:40
 62/81 A kérdező kommentje:
Jah, nem írhatok ki kérdést 15 percig (annyit kell várni friss regisztráció után). ;) Meg amúgy még ha soha többé nem is írhatnék, szerinted érdekelne?
2014. ápr. 2. 22:41
 63/81 anonim ***** válasza:
a képet kihagytad.
2014. ápr. 2. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/81 anonim ***** válasza:
32%

Mért kell ezt csinálni?


Mért jó ha másoknak az idejét veszed el lehet ebben a témakörben akadnak olyan kérdések amire a kérdező sürgösen kéri a választ mert lehet nagy baja van erre Te mit csinál írsz egy KAMU kérést és mástól veszed el az ídőt.

2014. ápr. 2. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/81 A kérdező kommentje:
Hmmm, már én is elismerem, hogy a legjobb lenne, ha bebörtönöznének egyből, amiért az 5532280. kérdést ilyesmire pocsékoltam! :S :D Jobb lett volna ha helyette egy "Lehetek terhes? A barátom gyertyaállásban tette belém, mert azt mondta, hogy így nem lehetek terhes, de én mégis félek picit :S 14/L" típusú kérdés kerül kiírásra. :(
2014. ápr. 2. 22:51
 66/81 anonim ***** válasza:
Akkor gyere a humor kategóriába én is ott rajkodom sokat.
2014. ápr. 2. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/81 A kérdező kommentje:
Oksi, majd benézek! :)
2014. ápr. 2. 23:00
 68/81 anonim ***** válasza:
vicces ahogy egyesek kapálóznak.. ha nem az irigység beszélne belőletek akkor beírnátok "nincs jó alakod nem áll jó" és többet a kérdésre se néznétek rá.. de hát itt veritek a taknyotokat szóval kár tagadni.
2014. ápr. 2. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/81 anonim ***** válasza:
68: Jaj, maradjál már... ez a kis hülyelány szól vissza állandóan, minden egyes kommentre.
2014. ápr. 2. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/81 anonim ***** válasza:

Zárjuk a témát!!


Jók a képek! Ne szivassuk már egymást így csak a időtöket pazaroljátok inkább segítsetek valami gumi nélkűl szexelő páron :)

2014. ápr. 2. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!