Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon gáz lenne, ha a csaj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon gáz lenne, ha a csaj 23 éves, a fiú pedig 16? Nem járnék vele, inkább csak szexre gondoltam.

Figyelt kérdés

Felfigyeltem a szomszéd kissrácra... :D Gáz tudom,nagyon,de olyan cuki.

Viszont aggaszt a dolog abból a szempontól ,hogy ugye szinte láttam őt felnőni,ami elég kellemetlen.

(Nem hangzik túl szépen,de ha ő is benne lenne,csak "múlatnám vele az időt"..)


2014. ápr. 1. 23:47
1 2 3 4 5 6 7
 1/61 anonim ***** válasza:

Nem, inkább érdekes párosnak számítanátok. Bár a szülei tuti szóvá tennék, a tieid meg még inkább.

Maradjatok annyiban hogy párszor átmész, felsz*pod neki, kinyalatod vele magadat rád verheti, azt kész. Kölyöknek ennyi bőven elég!

21F

2014. ápr. 1. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/61 A kérdező kommentje:
Jaj,hát ez elég konkrét volt,de azért köszi.
2014. ápr. 1. 23:52
 3/61 anonim ***** válasza:
én is cuki vagyok, engem is felfedezhetne már egy igazi nő is nem csak a kislányok XD
2014. ápr. 1. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/61 A kérdező kommentje:
:)
2014. ápr. 1. 23:55
 5/61 anonim ***** válasza:
Az kemény te biztos szeretsz irányítani az ágyba :D
2014. ápr. 1. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/61 anonim ***** válasza:
De jó az ilyen kisfiúknak, amikor én voltam ennyi, minden 23 éves csaj elhajtott pedig idősebbnek néztem ki. Most hogy idősebb vagyok de látszólag nem változtam semmit, a fiatal csajok nem állnak szóba velem ha elmondom hány éves vagyok. Vicc!
2014. ápr. 1. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/61 anonim ***** válasza:
19%
Azért még ne rontsd meg... 2 évet várhatnál. Így még nagy a korkülönbség.
2014. ápr. 1. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/61 A kérdező kommentje:
Nagy idő az a két év.:)
2014. ápr. 2. 00:02
 9/61 anonim ***** válasza:
Biztos csúnya vagy. Normális (és jó külsejű) korodbeli nem izgul 16 éves fiúkra 23 évesen.
2014. ápr. 2. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/61 A kérdező kommentje:

Hát ez nagyon kedves volt ,köszi.:S

Persze ,bányarém vagyok,neked van igazad.

2014. ápr. 2. 00:08
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!