Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak a barátnőmmel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak a barátnőmmel, ha ütöget, csikiz?

Figyelt kérdés

Nem akarok visszaütni, a szép szóból meg nem ért.

Néha úgy elkezd csikizni, hogy majdnem behugyozok, alig bírom lefogni. Ilyenkor meg röhög mint a hülye.


Most pl rászállt a kezére egy méh, mondta, hogy ne fújjam le mert megcsípi, lefújtam, erre megcsapta a kezem, persze így lányosan, de zavar.


2014. ápr. 2. 13:02
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Ja, a számmal fújtam amúgy nem méreggel, simán elrepült.
2014. ápr. 2. 13:02
 2/11 anonim ***** válasza:
Vagy mond el neki hogy zavar, vagy csináld ugyan ezt vele.Aztán majd rájön hogy hülye játék.
2014. ápr. 2. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Mi vagy te egy rinyagép?

Egy kis csikizés, kis ütögetés és kivered a hiszit?

Legyél már férfi...

2014. ápr. 2. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Mond meg neki, ne legyél kislány.:-)
2014. ápr. 2. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
fenyegesd szakítással
2014. ápr. 2. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
fenyegesd szakítással
2014. ápr. 2. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy ő nem csikis. ütögetni meg nem akarom. Múltkor csak lefogtam, mert csikizett és olyan lila foltok lettek a karján, hogy 2 hétig nem múlt el. az anyja azt hitte megvertem.
2014. ápr. 2. 13:11
 8/11 anonim ***** válasza:

Lol!


Vágd állkapcson.

2014. ápr. 2. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ne érd be lefogással, hanem csókold is meg, de úgy igazán, aztán mehet a menet.

Néha én is rászállok a barátomra - bár ha azt mondja, elég, befejezem -, mert jó kicsit h.lyéskedni vele, meg bármi lehet belőle (általában semmi nem szokott, mert nem olyan típus... :( )

2014. ápr. 2. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Az testi fenyítés a (szellemileg) gyengék fegyvere.


Ha gyerekes viselkedéssel tükröt mutatsz és ugyan azt csinálod, nem fogja megérteni, hogy mit akarsz elérni.


Kérdezd meg tőle, hogy neki ez miért jó? És mond meg, hogy nem szereted a csikizést, és ha csapkodni akar, inkább adjon high-five-okat.


A méheket meg ne fújd le! Így is brutálisan kihalás fenyegeti szegényeket. Persze ezt is meg lehet beszélni felnőtt módjára (ha már felnőtteset játszotok).

2014. ápr. 2. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!