Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit reagáltok arra amikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit reagáltok arra amikor egy lány bókol nektek?

Figyelt kérdés

Sokszor van, hogy a lányok pl melóhelyen bókolgatnak nekem h "de jól nézel ki" meg "milyen szexi vagy ma" stb.. de így postán is volt már vagy boltba h a pénztáros bókolt.

Ilyenkor elég mondani egy köszit vagy ti mit szoktatok?


Azt mégse mondhatom h te is nagyon dögös vagy.. stb.. ha pl nekem nem annyira tetszik :D vagy akkor is érdemes ilyeneket mondani?


2014. ápr. 2. 20:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
"Köszönöm, kedves vagy"
2014. ápr. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
mondjad neki hogy jó a segged!de az enyém sem rossz
2014. ápr. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
1. köszi, ez jól hangzik :)
2014. ápr. 2. 20:58
 4/11 anonim ***** válasza:
kerdezd vissza, hogy szoooval dugunk?
2014. ápr. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

de nem akarok tőlük semmit..

aranyosak de akkor se :)

2014. ápr. 2. 21:10
 6/11 anonim válasza:
Rendszeresen udvarolok a ffi munkatársaimnak, még annak is, aki nem tetszik. Csak úgy, mert vicces, meg mert unatkozom. Ők szintén "udvarolnak" nekem, pedig szinte egyiknek sem kellenék. Ez nálunk normális. De ha Te ettől kényelmetlenül érzed magad, akkor mondd tényleg azt, hogy kedves vagy, köszi. Sztem ők is leállnak egy idő után, ha észreveszik, hogy Te nem olyan típus vagy, akivel így el lehet hülyéskedni... 22/L
2014. ápr. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Ilyen vagyok de csak akiket jobban ismerek és ennyire talán még velük se. Félek az ilyesmitől.. am hülyülős vagyok de nem mindenben sajna :/
2014. ápr. 2. 21:46
 8/11 anonim ***** válasza:
huhhh, micsoda mázlista vagyok, hogy nekem soha nincs ilyen problémám......
2014. ápr. 2. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

szerénykedj és dicsérj vissza


vagy nagyképűsködj

2014. ápr. 3. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

szerénykedni szoktam :D

visszadicsérni nem merek, igazából nem is merek bókolni a lányoknak :/

2014. ápr. 3. 19:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!