Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 3 éve vagyunk együtt, előtte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 éve vagyunk együtt, előtte rengeteget szexeltünk, mostmár csak havi 2 körül mozog az arány. Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Zömmel nekem nincs kedvem, illetve majdnem mindig. Néha előjönnek a régi sérelmek, meg az, hogy tapasztalatlan vagyok... ő a második az életemben, 24 eves létemre. Nem az van, hogy r...bi akarok lenni, de kissé nyomaszt. Viszont rendes meg minden, szóval nem érdemli meg, hogy elhagyjam, vagy megcsaljam. A másik dolog pedig, hogy utolsó eves vagyok az egyetemen, így sok a feladat, hétvégén a barátaimmal is akarok lenni, meg otthon is, de vele is, és a nap végére már hulla vagyok bármit is csinálni. A vasárnapi ebéd utána pihenő szokott lenni az, amikor képes vagyok valamit produkálni az ágyban...

2014. ápr. 2. 22:07
 1/10 anonim ***** válasza:
Kár volt ennyire elkötelezned magad, most belátod, hogy nem élted ki magad. Ha nem találtok reális összhangot akkor veszett fejsze az egész.
2014. ápr. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:

elsőre jó lenne ha odaírnád hogy hány éves vagy meg hogy fiú vagy lány? Ne úgy kelljen kibarkóbázni 5 sorból a népnek...


Amúgy meg két esélyes:

- kifelé kacsintgat már a kapcsolatból, esetleg már van is valakije

- nem adod meg neki amit vár/ tapasztalatlan vagy

2014. ápr. 2. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
lesz még rosszabb is a helyzet ha már most itt tartatok...
2014. ápr. 2. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

24 vagyok, ő 28. nem is akartam elkötelezni magam, nálam ez csak úgy jött, jó volt, aztán minek hagyjam el, ha jó? de most meg már nehéz...


előtte is volt egy 3 eves kapcsolatom, de az katasztrófa volt...

2014. ápr. 2. 22:19
 5/10 Noydra ***** válasza:

Kifulladtatok. Ez van.

Illetve te fulladtál ki.

Rendes veled. Nem ám azt írtad volna, hogy azért nem hagyod el, mert szereted...

Szóval szakítsatok.

2014. ápr. 2. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Beléd is belédbeszélték hogy minimum 5-6-10 csávóval kell lenned amíg fel nem nősz teljesen? mert nekem hasonlót mondtak, holott eszembe nem jutott volna és pár kapcsolatom ment tönkre emiatt...18/f (csak ugye női verzióba mondták)
2014. ápr. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Jól érzed, belémbeszélték valamennyire. Nem vagyok manipulálható, de amikor hallom az élménybeszámolókat másoktól(azóta már mind lenyugodtak), akkor elgondolkodok, h b...sszus, lehet hogy nem is tudok szexelni???



Kár lett volna leírnom, magától értetődő h szeretem.

2014. ápr. 2. 22:30
 8/10 Noydra ***** válasza:
Ja, hogy ostoba vagy. Az úgy más...:D
2014. ápr. 2. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Most miért lennék ostoba??
2014. ápr. 2. 22:38
 10/10 anonim ***** válasza:

az első barátommal vagyok együtt, majdnem egy éve. remélem sohasem jutok oda, ahova te... de ha már ilyeneken gondolkodsz, akkor már valamilyen szinten ennek annyi.


engem nem zavar,hogy lehet úgy élem le az életem, hogy egy férfival feküdtem le. ezért nem szakítanék, csak hogy "kiéljem magam". ha vége lesz, akkor más miatt legyen vége, ne emiatt...


de szerintem mondd el neki mit érzel. nagyon úgy tűnik, hogy nem fog megváltozni a véleményed, te már nem akarod ezt így, inkább kipróbálnád milyen mással is.

2014. ápr. 2. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!