Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek dobjam a csajt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek dobjam a csajt?

Figyelt kérdés
A barátnőm külföldön van, és egy volt osztálytársa, haverja fog nála aludni pár napot. Bizzak meg benne vagy állitsam választás elé: vagy a haverja vagy én?
2014. ápr. 2. 23:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Bízz benne. De feltétellel: hívjon fel téged, amíg ott van a barátja. Ha az megnyugtat...
2014. ápr. 2. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ezért dobnád? Látom bizalom nulla... A csaj megérdemelné hogy dobd, lenne esélye hogy egy normális férfit találjon helyetted.
2014. ápr. 2. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

anyám add el a házat, nehogy már azért dobd, mert valaki nála alszik, akivel jóban van -.- bár ha ennyire nem bízol benne, lehet jobb lenne szegénynek, ha találna valaki mást.

Könyörgöm, nem is csinált semmit...

2014. ápr. 2. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem nagyon örülök annak, hogy egy másik férfival alszik...
2014. ápr. 2. 23:15
 5/7 anonim ***** válasza:
Talán egy ágyban fognak aludni, meztelenül?
2014. ápr. 2. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Átérzem, megértem. Szerintem Szkájpoljatok egyet, egy videóbeszélgetésből leszűrheted mi lesz... végülis ismerheted a mimikáid, testbeszédét szóval ártalmatlannak tűnő kérdésekkel kikövetkeztetheted h hazudik e vagy sem.
2014. ápr. 2. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
mm tényleg csak aludni fognak vagy más is lesz...
2014. ápr. 2. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!