Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek mi a véleményetek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek mi a véleményetek egy olyan lányról, aki vagy 5-6 évvel fiatalabbnak néz ki a koránál?

Figyelt kérdés
22 éves vagyok és a legtöbb ember azt hiszi még gimis vagyok, 16 évesnek gondolnak.
2014. ápr. 3. 09:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nincs ezzel semmi baj....később ez komoly előny is lehet. :)
2014. ápr. 3. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon jó :-)
2014. ápr. 3. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
5-6 évvel fiatalabbnak néz ki. Kb. ennyi.
2014. ápr. 3. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Tuti dolog :O
2014. ápr. 3. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Jó neked örülj neki, engem általában 24-nek néznek a gondolkodásom miatt 20 helyett.
2014. ápr. 3. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Engem 10 évvel néznek fiatalabbnak, néha még többel is.
2014. ápr. 3. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Költőnő? ***** válasza:

30 felett örülni fogsz ennek:)

Régebben engem is zavart, de mára már vicces. Egy dologban "hátrányos", de igazából az sem katasztrófa; mindig a fiatalabb, ilyen max 25-26 évesek találnak meg általában.

2014. ápr. 3. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A legkiválóbb együttállás: fiatal test, ránctalan arc, viszont nem egy fruska káoszszoftverével, amitől falra másznak a pasik, hanem tapasztaltabb belsővel. Képzeld el, ha fordítva lennél! Jó ez így.
2014. ápr. 3. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A múlkor rendőrt akart hívni rám az egyik boltos mivel azt hitte hamis személyit használok amikor meglátta a dr.-t a nevem előtt. A személyit meg azért kérte el mert alkohol vásárlásakor ellenőrizni akarta elmúltam-e már 18...
2014. ápr. 3. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
engem is mindenki 17nek néz, pedig már rég nem vagyok annyi... különösebben nem zavar, de azért igen, kellemetlen, mikor olyanok akarnak udvarolgatni, akik fiatalabbak nálam :/ de majd 10-20 év múlva ennek örülni fogunk :) gondolom én :D
2014. ápr. 3. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!