Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek jó pasinak számíto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jó pasinak számítok ezek alapján?

Figyelt kérdés

Még nem csajoztam sosem,mostanában lehet el kellene kezdenem.188 cm magas vagyok és 80 kg,jó ideje edzek(konditeremben és itthon is),hetente 1x-2x kosárlabdázok,szálkásan izmos a testem,felesleg nagyon kevés van rajtam.Arcra nem vagyok csúnya,eddig helyesnek mondtak csak,világosbarna hajam és szemem van.

Az öltözködésem divatosnak mondható,a farmernadrágokat nem kedvelem,ilyesmi nadrágokat hordok: [link] csak a lábam nagyon hosszú és viszonylag vékony.Cipő terén válogatós vagyok nagyon,főleg a sportcipőket kedvelem.Ezek mellé egy nem túl bő,de nem is feszülős póló és ha hideg van egy farmerdzseki vagy bőrdzseki.

Szerintem minden fontosabb dolgot leírtam,kép nem készült rólam 1 éve(nem szeretem,ha fényképeznek).Egyetemen tanulok,jó felfogású,ügyes embernek mondanak az ismerőseim,csak elég magamnak való,zárkózott vagyok.

Úgy tudom a csajoknak,főleg az egyetemistáknak nagyon nagy mértékben a külső számít,lenne esélyem a csajoknál szerintetek?


2014. ápr. 3. 15:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezek alapján igen,nálam legalábbis jó eséllyel indulnál. :)
2014. ápr. 3. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen :) határozottan azt mondanám hogy az vagy :D
2014. ápr. 3. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Bejövős vagy :)
2014. ápr. 3. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hajrá, de azt tudd, hogy mindenki másmilyen, ne ess kétségbe, ha elhajtanak.

És bár a külső is lényeges, de nem a legfontosabb.

- légy határozott (bármennyire parázol is belül), de ne bnkó, se túl nyomulós, fogadd el, ha nem jössz be a kiszemeltnek.

- MOSOLYOGJ! :)

2014. ápr. 3. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ahogy látom, azért neked is inkább a külső számít, mert habár megtudtam milyen cipőket szeretsz és mennyire vagy szálkás, a személyiségedből szinte semmit nem tudtam meg.

Szóval nem vagy csúnya és most azt kérdezed van e esélyed lányoknál? Most vagy hülye vagy, vagy itt akarsz csajozni, csak ez a kidumád?

2014. ápr. 3. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!