Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » SOS!? A abrátomnál alszom, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SOS!? A abrátomnál alszom, és megjött -_-

Figyelt kérdés
Tudom, hogy ez nem ciki, de a szülei még dolgoznak, és csak 13 évesek vagyunk (mielőtt valaki elkezdene szekálni, nem azért vagyok itt, hogy elveszítsem a szüzességem :p) És hát nem nagyon akarom neki mondani, és nincs nálam semmi, mert nem most kellet volna megjönnie. Ti mit tennétek??? Inkább korombeliek válaszát várom :) Légyszííííí minnél előbb válaszoljatok, a WC papír nem túl jó :)

2014. ápr. 3. 19:56
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg hol tartja az anyukája a betéteket, tamponokat, aztán szerelkezz fel.
2014. ápr. 3. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%

A korodbeliek biztos tapasztaltabbak, érettebbek, és jobban átlátják a dolgokat, hiszen sok mindent megéltek már.

Hát, kérésedet tiszteletben tartom.

Egy 20 éves.

2014. ápr. 3. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
100%
anyukájának biztos van tampon, v betét, keresd meg.
2014. ápr. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
100%
ha a szobában vagytok, mondd neki, hogy kimész pisilni, hátha van ott betét, ha nem akkor keress az anyukája szobájában, csak mindent úgy tegyél vissza, ahogy volt.:P de a legjobb lenne megmondani a barátodnak, biztos segítene, tudom,hogy 13 évesen ez cikinek hangzik, de biztos, hogy örülne, hogy ilyeneket is megosztasz vele.
2014. ápr. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
100%
jaj anyuka szobájában inkább csak ne kutakodjon, még a végén olyat találna amit nem kellett volna :) betétet, tampont normális emberek a fürdőszobában tárolják
2014. ápr. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:

Már néztem a szülei szobájába és nem nagyon találom :( És azért nagyon kutakodni nem akarok :)

De mit mondjak neki??

Mert az, hogy: Képzeld, megjött, adj valamit!


Nem túl...nem túl normális vagy hogy mondjam

2014. ápr. 3. 20:03
 7/30 anonim ***** válasza:
100%
Hú micsoda érett kapcsolat ez, hogy még egy ilyen világ legtermészetesebb dolgát is ciki elmondani... na, pl. ezért nem kéne 13 évesen járni, meg együtt aludni. Aki meg azt javasolja, hogy keresgélje pofátlanul az anya cuccai között, az nagyon hülye.
2014. ápr. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
100%

Wc-ben ha van szekrény nézd meg, ha nincs akkor biztos a fürdőszobai szekrényben lesz valahol. Én ezt csinálnám.

Ha ott sincs akkor nincs mese szólsz a barátodnak, mert én nem mennék be a helyedben kutakodni az anyjáék szobájába.

Ha nagyon nem akarsz szólni neki, akkor mondd, hogy van egy ötleted, nézzetek egy filmet, ő keressen valami jó filmet, te addig lemész chipszért a boltba. Ott veszel tampont.

2014. ápr. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 QueenRavenna ***** válasza:
100%
Küldd el a f*§zid betétért a sarki boltba.
2014. ápr. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit legyél érett, ha pasizni már nagy vagy. "Figyelj, ez nekem elég kellemetlen, de megjött, és nincs nálam semmi. Nem tudod, anyukád hol tartja a betéteket?" Ennyi az egész.
2014. ápr. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!