Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan jöhetek be neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan jöhetek be neki?

Figyelt kérdés
Van egy fiú aki nagyon tetszik.(laza szeret hülyülni vicces, mindenben benne van,kedves,mindent elintéz.),de nem tudom hogy mitől jönnék be neki. Szerencsére a legjobb barátnőm jóban van vele de nem nagyon tud róla kérdezni.Én pedig nem igen merek beszélni vele mert félek hogy elszúrom.A kérdésem.hogy szerintetek min változtassak,hogy bejöjjek neki vagy szerintetek ne változtassak. 10/L Én szeretek olvasni tudok laza lenni de komoly is szeretek hülyülni én is szeretek mindenben benne lenni tudok vicces lenni.

2014. ápr. 4. 19:46
 1/6 anonim ***** válasza:
88%
10/L után besírtam. Mi van itt kérem szépen. Hamarosan már 7 évesek lesznek itt? :D
2014. ápr. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 FIVESTAR ***** válasza:

Es mit fogtok csinalni?!:D nezitek egymast, vagy eggyutt mentek a bilire?:DD

Mik vannak mar xdd

anya-lanya pelenkazhatja majd egymast

2014. ápr. 4. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mivel nem ismerjük se őt, se téged, mégis honnan tudnánk? Bár csak azért sose jó dolog változtatni hogy másnak megfeleljünk.
2014. ápr. 4. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Stark2000 ***** válasza:
Várjál még 4-5 évet szerintem...
2014. ápr. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A kérdésed nagyon cuki:D szerintem nyugodtan beszélj vele,nem fogod el szúrni bizz magadban:))azért ne változz meg!!!inkább menjetek el közösen fagyizni. : )
2014. ápr. 5. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kicsi vagy még ehhez de beszélj csak vele kérdezdd meg h nincs-e kedve elmenni fagyizni vagy sétálni... de még lehet h 5 évig egy osztályba jártok ráér ez még neked...
2014. ápr. 9. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!