Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk? Ez miért van?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, aki - akármennyien vannak körülöttünk - csak az én szemembe néz. Van olyan, amikor közel hajol hozzám és csak rám figyel. Néha, amikor hátrafordulok a széken, akkor találkozik a tekintetünk. Amikor néha rá merek nézni órán, akkor látom, hogy néz. Más lányokkal nem nagyon foglalkozik. Mondták már páran, hogy valószínűleg bejövök neki. Szerintetek tetszem neki vagy csak túl sokat képzelek bele ebbe az egészbe?

2014. ápr. 5. 18:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Amugy ez tipikus kanos viselkedés. Csak dugni akar
2014. ápr. 5. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Valószinű,hogy szimpinek talál.Fiatal korban igy jeleznek a kis kandurok.
2014. ápr. 5. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
14 éves vagyok.
2014. ápr. 5. 18:27
 4/8 A kérdező kommentje:
Ennyi idős korban kötve hiszem, hogy "dugni" akarna.
2014. ápr. 5. 18:27
 5/8 anonim ***** válasza:

minden épeszű kissrác akar dugni 14 évesen, én is akartam XD


ettől függetlenül nem hiszem, hogy csak és kizárólag dugni akar, szinte biztos, hogy tetszel neki, különben miért bámulna állandóan?


beszélgess vele, aztán meglátod mi lesz :)

2014. ápr. 5. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
De mit csináljak? Amikor írok neki Facebookon, akkor bunkó, ezért inkább csak házi ügyben írok neki.
2014. ápr. 5. 18:50
 7/8 A kérdező kommentje:
Amikor meg a suliban beszélgetek vele, akkor tényleg rendes.
2014. ápr. 5. 18:52
 8/8 anonim ***** válasza:
Ja, hogy ti beszélgettek is. Hát nemtudom.. igazából neki és kéne feléd közelednie. Ha ő nem akar, akkor nehéz lesz.
2014. ápr. 5. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!