Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért néznek a férfiak sokszor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért néznek a férfiak sokszor a szokásosnál tovább? Nem mosolyognak, meg semmi nem utal arra, hogy azért, mert tetszenék nekik. Viszont nincs rajtam semmi kirívó, átlagos vagyok.21/L

Figyelt kérdés
2014. ápr. 5. 19:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Biztos fordítva vetted fel a nadrágodat.....ilyen hülye kérdést....szerinted mit néznek? De tudod mit....menj oda és kérdezd meg, és akkor megtudod....
2014. ápr. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Na szerinted miért néznek így??Segítek,megakarnak dugni téged.
2014. ápr. 5. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
De nem "úgy" stírölnek, csak rezzenéstelen arccal néznek és nem tudom mire vélni. Néha az is eszembe jut, hogy mégis ronda vagyok, vagy ilyesmi. És engem ez feszélyez.
2014. ápr. 5. 19:47
 4/13 anonim ***** válasza:
marhanehéz rájönni...
2014. ápr. 5. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Még annyit kiegészítésnek, hogy néha nők is úgyanúgy néznek és azért gondolom, hogy talán épp bírálnak magukban, mert valami nem tetszik nekik rajtam...
2014. ápr. 5. 19:50
 6/13 anonim ***** válasza:
szerintem felesleges tovább játszanod az álszentet, úgyis tudod az okát
2014. ápr. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nem vagyok álszent utolsó, ha nem lennének kétségeim, nem írtam volna ki a kérdést, de azt gondolsz, amit akarsz.
2014. ápr. 5. 20:37
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Én értem mire gondolsz.

Mivel csak néznek, más gesztust nem látsz, pláne mosolyt, ezért nem egyértelmű mit akarnak.

2014. ápr. 5. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Pontosan utolsó, erre gondolok... Úgyhogy megköszönném, ha valakinek lenne tippje, vagy elmondaná, hogy ő ilyen estekben mire gondol.
2014. ápr. 6. 14:09
 10/13 anonim ***** válasza:
Én arra, hogy biztos ronda vagyok :D Ha mosolyogna, vagy le-fel járna a szemem, az más lenne.
2014. ápr. 6. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!