Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csúnyának látom magam, az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csúnyának látom magam, az arcom, ezért úgy érzem, bármennyit is alakítok a külsőmön-belsősöm, nem fogom megérdemelni soha, hogy olyan barátom legyen, amilyet szeretnék. Ez tényleg így lehet?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 6. 13:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Miért, milyet szeretnél? Egy adonisz, mert akkor igen, arról lemondhatsz.
2014. ápr. 6. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hát az én felfogásom az, hogy az ember hozza ki a legtöbbet magából. A többiről már amúgy sem tehet.


A méltó párod pedig megtalálhatod, de fontos, hogy felismerd, hogy sokszor pont nem az aki hozzád való, akit elképzeltél. Fel kell időben időben ismerned majd, az igazi értékeket és nem görcsösen ragaszkodni egy ideához, ami csak a képzeletedben van.


L

2014. ápr. 6. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Talán próbálj meg túllépni ezen a nekem csak jóképű pasi kell hozzáálláson és találsz magadnak párt, akivel boldog lehetsz.
2014. ápr. 6. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem jóképű top-pasi kell, de akihez nem tudok vonzódni, annak nem vagyok képes azt hazudni, hogy igen.
2014. ápr. 6. 14:05
 5/6 anonim válasza:
Személy szerint én nem a fullos lányokra megyek, mert én féltékeny típus vagyok, és nem tudnék meg bízni bennük, ki használni meg nem lenne szívem egyiket se. Engem például a "kevésbé" szép lányok fognak meg, sokkal érdekesebbek számomra. Az, hogy te nem látod szépnek magad, nem jelenti azt, hogy más se lát szépnek :)18/F
2014. ápr. 6. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

képet! :D

Az ilyen kérdésekre sose lehet kép nélkül válaszolni. Nem tudjuk, hogy nézel ki, mit lehetne kihozni belőled, tényleg reménytelen vagy, vagy csak te látod úgy magad, stb...

2014. ápr. 18. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!