Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik a legjobb kulso tulajdo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik a legjobb kulso tulajdonsag egy fiu eseteben? Melyik szamit a legkevesbe?

Figyelt kérdés

1.jokepu/helyes

2.kisportolt,izmos

3.magas(190cm)

4.jol oltozkodik


2014. ápr. 6. 23:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Orbán Gordon.
2014. ápr. 6. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem pont így jönnek sorban. Legelőször az arcát nézem, télen amúgy sem látom, hogy izmos -e, a kabát miatt. Jó ha sportos, mert akkor lehet vele túrázni, síelni ilyenek, nem kell, hogy olyan magas legyen, csak legyen több, mint 175, különben furán néznénk ki egymás mellett, felkapok egy magassarkút és már nagyobb vagyok. Az öltözködés terén mindenkinek más az ízlése, valakinek az ing jön be, nekem például ha ujjatlan vagy rövid-ujjú kapucnis póló van rajta.
2014. ápr. 6. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

3142 szerintem. De en ferfi vagyok.


Ha valaki magas, az mar alapbol erot jelent. Ha valaki helyes az jo genekre utal. Es a jo ruhak a penzre. Az ero, a genek es az anyagi biztonsag a parvalasztas alapveto elemei. A kigyurt test altalaban valamilyen komplexust, kenyszert, vagy fizikai munkast takar.

2014. ápr. 6. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Háát.. Először az arc. Nálam főleg a szem. Aztán a magasság. Én döglök a magasakért:D (nem a 250cm-ért azért..). Aztán az öltözék, majd az, hogy milyen az alakja. Valaki pocakkal is lehet jóképű és csodás ember.
2014. ápr. 7. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!