Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lanyok! Ha valasztanotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok! Ha valasztanotok kellene, leendo parotok magas (190cm) es vekony vagy nem magas (175-180 cm), de izmos legyen?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 7. 09:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nem a magasságon és a kinézeten mulik, inkább hogy jól el tudjunk beszélgetni és szimpatikus legyen. De hozzám inkább a 175 cm illene, de most szakitottam a 2 évig tartó kapcsolatommal aki 190 cm volt.
2014. ápr. 7. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Akkor azt választanám aki szimpatikusabb, akivel jobb az összhang köztünk.
2014. ápr. 7. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Te turia "magas, vèkony" pasi vagy, aki mihelyt ide írják a nők hogy legyen alacsonyabb de izmos, a következő kérdésedben sopánkodni fogsz hogy ti "magas, vékony" srácok nem kellettek senkinek.

De ezt nem lehet így megmondani. Lehet egy pasi alacsonyabb de izmosabb ha agyilag nulla és a stilusa nem megnyerő, mint ahogy ha egy magasabb srác megfoghat a jellemével akkor nyert ügye van.....szóval lehet hogy az egyik, lehet hogy a másik. Emberfüggő :) N

2014. ápr. 7. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Én az alacsonyabbat. Nem az izmosság miatt.

Én magam is alacsony vagyok, magassarkú cipőket sem igazán hordok. Így egy magas sràc mellett állandó szorongásom lenne. Unoka testvérem is 190 fölött van. Csak akkor tudok vele rendesen beszélni ha leül.

2014. ápr. 7. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Hát én 170 vagyok és rendszeresen hordok magassarkút. Mostani barátom szintén akkora mint én és bár minden tök jó de nem hordhatok magassarkút. Szóval ha választhatnék a 190 centiset mondanám.
2014. ápr. 7. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Egyébként szerintem az 175-180 is magas... Nálam az alacsony fiúk 160-tól lefele kezdődnek.
2014. ápr. 7. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
175-180 cm szerinted nem magas? :D Hol élsz te, az óriások világában?
2014. ápr. 7. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
magas, vékony
2014. ápr. 7. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
magas, vékony.. de lehet a másikban vmi más fogna meg (fontosabb érték) és azt választanám. csak tömzsi ne legyen
2014. ápr. 7. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Sosem tetszettek a nagyon magas es nagyon vekony pasik, szamomra kiabrandito a gizdasag. Nyilvan lehet mondani, hogy a kulso nem minden, meg hogy a belso szamit, de ha annyira se vonzodom a vekonyka sracokhoz, mint egy papirgalacsinhoz, akkor..:)

A mostani parom 175 centi korul van (en 168), van rajta 5-6 kilo felesleg, de engem nem zavar, o alapbol kicsit tomzsi alkat, igy teljesen rendben van.

Summa summarum, inkabb alacsonyabbra voksolok.

2014. ápr. 7. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!