Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfi orgazmusnál, a spermák...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiss Józsika kérdése:

Férfi orgazmusnál, a spermák mindkét heréből (mellékheréből) egyszerre ürülnek ki?

Figyelt kérdés
Fáj a bal oldali herém, utoljára akkor volt ilyen, mikor az úgynevezett "vőlegény betegségem" volt még tinédzser koromban. Annak ugye a gyógymódja az orgazmus... Én mintha azt fedeztem volna fel magamon, hogy csak a jobb oldaliból ürül le állandóan az anyag. Ilyen van esetleg? Sehol nem találok ehhez irodalmat... A bal oldali golyóm meg már hatalmas. Voltam múltkor dokinál, aki azt mondta biztos mellékhere gyulladás, adott rá antibiotikumot, persze előtte alaposan megvizsgált, majd elküldött. A fájdalom, ami amúgy nem túl erős nem szűnt meg, de én arra gyanakodok, hogy tele van...

2014. ápr. 7. 13:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Nincs olyan h tele van, lebomlanak maguktól egy idő után ha nem üríted. Ha jó dokid van akkor valszeg igaza van, ha csak ilyen lerázós körzeti akkor menj el máshoz nem jó ha fáj.
2014. ápr. 7. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hallgass az orvosra, nem az ürités a problémád. A kúrát folytasd, menj vissza ha nem múlik, szóval mindenképpen kövesd az utasitásait.

Mellékhere gyulladásból a meddőség, és rák is lehet végeredmény, de hanyagold el.


És olvass utána a férfi nem működésnek is amig gyógyulgatsz :)

2014. ápr. 7. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

de=ne

Tehát ne hanyagold el!

(sry)

2014. ápr. 7. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Tuti ami biztos csinálj egy rendes ürítést! Írass fel qrvát receptre!
2014. ápr. 7. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!