Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez tényleg teszhet a pasimnak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez tényleg teszhet a pasimnak? (kép)

Figyelt kérdés
Soha sem voltam vékony de az utóbbi hónapokba elszaladt velem a ló és hát jó pár kiló felcsúszot.Föleg a hasamra.Most elkezdtem fogyózni mert ez így nem jó.De a pasimnak meglepetésemre tetszett a hízásom azóta többet foglalkozik velem.Azt se akarta hogy fogyozak.De végül azt mondta hogy fogyozhatók ha nagyon szeretnék.Ez tényleg lehetséges vagy csak nem akart megbántani.Itt egy kép hogy lássatok a helyzetet.Tudom hogy duci vagyok nem erre vagyok kíváncsi. [link]

2014. ápr. 7. 19:39
 1/7 anonim ***** válasza:
39%
Ez jó :) Oda csinálok lyukat, ahová akarok :P
2014. ápr. 7. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Lehetséges hogy tetszik neki persze.
2014. ápr. 7. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ki tudja, lehet, hogy ez a perverziója...
2014. ápr. 7. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hogyne szinte bármi tetszhet. Nekem is csomó nem "normális" dolog tetszik aztán én vagyok a perverz barom mert nem a többség kedve szerint van az ízlésem.
2014. ápr. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
37%
A kerek nőies formák nagyon izgalmasak, de a lógós has nem. Szerintem ne hagyd el így magad, ilyen fiatalon. Nem azzal van a baj, hogy nem vagy elég vékony, csak a hasad nagyon túlzás.
2014. ápr. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Persze hogy tetszhet a pasidnak hogy ducibb lettél. Ha nem így lenne pár pasinál, akkor aki teltebb alkatú sose találna magának párt!!! Vannak csajok akiknek kifejezetten jól áll ha dagi. De persze az is benne van hogy csak tapintatos akart lenni. De akkor szerintem nem szólt volna, amikor mondod hogy fogyózni akarsz. Exemnek is kicsi volt a melle (szerinte) és megakarta csináltatni, hát én ezen fel voltam háborodva, hogy ez neki jól áll, mert tényleg gyönyörű így is. Ez kb ilyen... szóval nem minden pasi egyforma... 21/F
2014. ápr. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Tudom hogy nagy és hájas a hasam pont ezért akarok egy picit fogyni plusz egy kicsi izmot hogy ne csak háj legyek.De azért nem fogok piszkafára lefogyni.De nem is ilyen hájtengernek.
2014. ápr. 7. 20:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!