Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ez igaz?

Figyelt kérdés
Azt olvastam hogy a szerelmet nem hajszolhatod,nem keresheted,kutathatod mindenhol mert akkor sosem fogod megtalálni.A szerelemnek magától kell megtalálnia téged,hisz előbb vagy utóbb ugyis eljön csak hagynod kell hogy magától megtaláljon.
2014. ápr. 8. 11:09
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

szerintem az, hogy valaki görcsöl, meg az, hogy valaki tesz a dolgokért, az két külön dolog.

Lehet várni, várni, várni. Majd csak idejön hozzám az igazi. Majd csak becsönget egyszer, míg én itt ülök a gép előtt. Hiszen itt várom, biztosan érzi!!! Biztos megérzi az a valaki is, aki tetszik nekem, hogy odavagyok érte. Nem kell ránéznem, nem kell rámosolyognom, nem kell megszólítanom.

Nem kell kedvesnek sem lennem vele, mert ha csak a kedvességre hajt, akkor úgyis felszínes.

A kinézetemet végképp nem kell előnyösre formálnom, mert az IGAZI, az úgyis odalát a felszín alá, és tudni fogja, hogy neki is én vagyok az IGAZI!!!

2014. ápr. 8. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!