Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Betegesen félek a terhességtől...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Betegesen félek a terhességtől, gumival hogyan lehetne 1000%-ra menni?

Figyelt kérdés
Pasi vagyok. Én soha nem fogom gumi nélkül, csak tablettákra hagyatkozva csinálni, mert szinte betegesen félek a terhességtől. Egyszer próbáltuk gumi nélkül, csak tablettával (barátnőm akarta), de impotenciával reagáltam. Mi az 1000% módszer? Tablettákat nem akarok szedetni senkivel.
2014. ápr. 8. 12:35
 1/9 A kérdező kommentje:
ja és persze ismerjük a nőket "nyugi, majd elvetetem, ha baj lenne" - aha, persze, tudod mit fog elvetni...
2014. ápr. 8. 12:37
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Az 1000%-os módszer az, ha nem érintkezel többet nemileg nővel.
2014. ápr. 8. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A fogamzásgátló jó módszer, akár gumival is.
2014. ápr. 8. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
1000%-os a sterilizálás. Elkötik vagy kidobják és nincs para.
2014. ápr. 8. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem te ne kezdj nővel, maradj az ötujjasnál, attól sose kellesz tartanod hogy baj lesz belőle. :)
2014. ápr. 8. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha nem élvez bele a gumiba(mert szakadásnál rosszul sülhet el)...tehát élvezzen máshova és még kellemesebb is lehet orállal befejezned
2014. ápr. 8. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Négyessel értek egyet, sterilizáltasd magad, az lesz az 1000%.

(Egyébként arról a nőről is megvan a véleményem, aki ezt a "nyugi, majd elvetetem" szöveget mondja, normális érzésű nő ugyanis nem dobálózik csak így az abortusszal.)

2014. ápr. 8. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

pharmatexet is használhatsz hozzá, itt azt mondja egy nőgyógyász, hogy nem árt a guminak.

[link]

2014. ápr. 8. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
úgy, ha újraírod a matematikát
2014. ápr. 8. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!