Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most akkor lezbikus vagyok? 15L

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor lezbikus vagyok? 15L

Figyelt kérdés

11 eves korom ota idosebb nokbe "szeretek bele". Rengeteg ilyen volt mar es tenyleg olyan,mint a szerelem. Altalaban minimum 10 evvel idosebbek volt 1-2 fiatalabb meg volt meg ennel is idosebb pl. az osztalyfonokom aki (50eves). Ilyenkor amit erzek, hogy folyamatosan az adott szemelyre gondolok, varom, hogy feljojjon facebookra, ha vele beszelek szinte kizarom a kulvilagot, mert vele mas beszelgetni, orulok ha torodik.es foglalkozik velem, ami neha nemjo mert egy ido utan ratapadok ,mint egy pioca. Tervezem a veletlen osszefutast, ha talalkozunk eltervezem elore, hogy mi lesz meg mar egesz nap tok ideges vagyok elotte, volt, hogy egesz vegig meg ott volt remegtem, mint a kocsonya. Neha hazudok is csak,hogy legyen tema amirol tudubk beszelni, mert felek,hogy megszakad a kapcsolat. Nagyon furcsa erzes es nem.tudom hova rakni. Minig van minimum egy de van, hogy tobb is. Pl. Az egyiknel 4 eve nem mulikel csak neha elhalvanyul majd.visszajon,van akinel azthittem elmult,de ha meglatiom rajovok, hogy megse. Viszont ha baratja volt azadott szemelynek akkor sose zavart, sose vonzodtam.hozzajuk ugy,nem kepzeltem el, hogy egyutt legyunk, csokolozzunk vagy hasonlok. Ha veluk almodtam akkor is csak baratok voltunk. Tehat mindig azt akartam elerni,hogyaz adott szemelynek a legjobb baratnoje legyek akkor is ha sok a korkulonbseg.

Na es en idaig nem nagyon ismerkedtem fiukkal ugy.. Most viszont igen, harommal csokoloztam ebbol kettot elveztem. Amelyiket nem azt azert, mert annyira nem is jott be a srac. Az egyikkel tobb is volt , nem fekudtunk le de ami tortent az jo volt:) Es az egyik nagyon tetszik. Ha meglatom nagyon ver a szivem, legszivesebben a nyakaba ugranek es megcsokolnam es mikor mas lannyal van az nagyon faj meg szomoru vagyok tole. De nala csak akkor erzek ilyeneket ha ott van. De ha nincs velem akkor nem jar folyton a fejembe bar eleg sok fiuba "ot latom" de megse erzemazt, hogy annyira irni akarok neki vagy ilyesmi. Viszont vonzodok a fiukhoz testileg. De akkor miy.ez az erzelem a noknel? Multkor is mikor talalkoztam az egyikkel akinel erzek valamit (o nagyon szep is) pont neztem, hogy milyen szep de csak irigykedtem mert egyszeruen ha elkepzelem, hogy csokolozunk akkor az nem... Viszont ha azzal a fiuval kepzelem el a csokot akkor sokkal jobb. Szoval nem tudom mennyire ertheto. Roviden tomoren testilega fiuk vonzanak, de a szerelem tuneteit erzem idosebb noknel. Es nem akarok noktol semmit de az erzest nem tudom, hova tenni. Szerintetek mi lehet ez? Lezbikus vagyok vagy mi? Honnan tudhatnam meg?

ui: ki se akarom probalni novel.


2014. ápr. 9. 12:13
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem vagy leszbi.


Ez valami anyakomplexus féle. Pszichológiai ikait kell keresni.

2014. ápr. 9. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát 2014 et irunk ma már az a normális ha valaki meleg és leszbi
2014. ápr. 9. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Milyen a kapcsolatod az anyukáddal?
2014. ápr. 9. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Ugyanez van nalam is!!!! O istenem vegre vki mas is:')... en vagyom rajuk testileg is...es iszonyatosan szenvedtem toluk es hogy ezt a szeretet szerelem szex rajongas erzest el tudjam nyomni felejuk megutaltattam oket magammal...nem lett jobb. Volt hogyh meglattam egy ilyen not majdnem elbogtem magam hogy milyen hulye vagyok melyik 20, 30 eves no akarna egy 13,14 eves lannyal akarmit is...annyira borzaszto erzes... egyszeruen imadom oket... es iszonyatosan szenvedek...
2014. szept. 22. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
nem vagy lezbikus szerintem, max biszex de az sem biztos... szerintem is ez arra vonható vissza hogy az anyukáddal nem jó a kapcsolatod vagy nem volt jo... es ezert sokszor szokott az lenni hogy idosebbekre vagyik az ember hogy azt a torodest es szeretetet meg kapja amit az annyatol/apjatol nem... de ismerek olyat akinek nem volt semmi szeretet hianya de megis egy idelyig idosebbekre vagyott... aztan kinotte:)
2014. szept. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!