Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez taszító lehet?

Figyelt kérdés
Szóval az a helyzet, hogy nagyon szeretem a fekete cuccukat. Nem azokat az emós vagy gót stílusú ruhákat, hanem az elegánsabb fajtából. Ma az osztálytársaim megjegyezték nekem, hogy olyan, mintha gyászolnék, holott semmi ilyesmiről nincs szó, csak szeretem ezt a színt, és több szempontból előnyös nekem. És az lenne még a kérdésem, hogy mennyire számít ez a fiúknál. Nagyon gáz, hogy majdnem minden fekete rajtam?
2014. ápr. 9. 14:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Én is állandóan feketébe járok. Fekete rövidnadrág cipő és póló a mai szett. :D Van nagyobb gond a világon ennél sztem vígan lekulázhatod. F/25
2014. ápr. 9. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
abszolút nem taszító, főleg, ha stílusos is vagy :) 17L
2014. ápr. 9. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!