Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam el neki hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adelina_888 kérdése:

Hogy mondjam el neki hogy szeretem?

Figyelt kérdés
Ma az osztályal üvegeztünk és mint mindig az lett a kérdésem hogy kibe vagyok szerelmes . Na igen a szerelmem éppen elöttem és szerintem ö is belém szerelmes mert mindig mosolyog meg minden na igen ellötem ült és nem akkartam elmondani az egész osztály ellöt hogy ö belé vagyok szerelmes .Ezért hazutam és mondtam egy nevet .A szerelmem meg nagy szemekel nézet és amikor kimondtam láttam ahogy össze törtem a szivét.Utána meg egész nap arra vártam hogy egyedül legyen és elmondjam neki hogy csak hazudtam de egyfolytában ott voltak a barátai és nem tudtam elmondani. Gondolkoztam azon is hogy irok egy levelet és abban mondom el neki de elgondolkoztam hogy mi van hogy ha valaki ellöte elolvasa. És most nem tudom hogy mit csináljak. Létszives segitsetek mert még a héten elakarom mondani neki nehogy kiábránduljon belölem. És bocsi a helyes irási hibákért már 8 éves korom óta németországban élek.

2014. ápr. 9. 14:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Miért nem tudtad szimplán azt mondani, hogy jelenleg senkibe.
2014. ápr. 9. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kérd meg egy barátnődet (legjobbat érdemes, ha van), hogy linkelje be neki fb-n pl. ezt kérdést :)
2014. ápr. 9. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem tudtam azt mondani h senkibe mert még egy pár nappal ezelöt barátnöimmel is játszotunk de ott csak annyi volt hogy "szerelmes vagy e ?" és ugye igen de ott nem mondtam el hogy kibe és ezért nem mondhatam azt h senkibe.
2014. ápr. 9. 16:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!