Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Esemény utáni. Késik a menstru...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Saverockandroll kérdése:

Esemény utáni. Késik a menstruációm. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
Március 8körül múlt el az utolsó vérzésem, esemény utánit vettem be március közepén(időben bevettem). Mikor meg kellett volna jöjjön de nem jött meg csináltam tesztet. Negatív lett, voltam nőgyógyásznál ultrahangot csinált, de azon se látszott, hogy terhes lennék. Mióta bevettem a tablettát többször volt barnás folyásom, és fájt a hasam, de még most se jött meg. Kb. 5napja kellett volna megjönnie. Mitől lehet?

2014. ápr. 9. 17:51
 1/1 Zakathol ***** válasza:
Az esemény utáni tablettától. Ez előfordul.
2014. ápr. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!