Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az itt válaszoló fiúk miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az itt válaszoló fiúk miért sírnak állandóan, hogy a nőknek csak a pénz számít? Mert nincs humoruk, unalmasak, csúnyák vagy nyámnyilák?

Figyelt kérdés

Annyira uncsi már ez, h kivétel nélkül mindenkit le pénzéheseznek csak azért, mert ők nem sikeresek a nőknél!

Vagy mert csak a ribcsik jönnek be nekik, akik meg csak a ruhatárukat akarják felújíttatni velük.

Talán szintben hozzátok illő csajjal kéne kezdeni, és nem a fullos de nulla iq-s csajokért ácsingózni.....



2014. ápr. 10. 08:29
 1/8 anonim ***** válasza:
85%
Jó a szó! De igazából a kétségbeesés, reményvesztettség az oka. Ez amolyan lelkiterror a részükről, azt várják, hogy majd valaki bebizonyítja nekik, hogy ez nem így van.
2014. ápr. 10. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
85%

Tulajdonképpen már meg is válaszoltad magadnak a kérdésed! :D Az oka, hogy saját sikertelenségük okát magyarázzák.

Am van egy másik.típus, amelyik kiíja, hogy ő így ronda úgy ronda és hiába próbálod megmagyarázni, hogy ha csak egy fokkal szebbek az ördögnél sem.lenne gond. Gusztustalan viselkedés.ez! Milyen férfi az aki így siránkozik a külalakja miatt?...

2014. ápr. 10. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Jól van, akkor nem csak én látom ezt gáznak.:)

Vagyis inkább iszonyatosan untat ez a beskatulyázás a saját szerencsétlenségük miatt...

2014. ápr. 10. 09:22
 4/8 anonim ***** válasza:
36%
Penzehes vagy.
2014. ápr. 10. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
25%
Itt válaszoló fiú vagyok és sose sírok, hogy a nőknek csak a pénz számít. Van humorom, nem vagyok unalmas, szexi vagyok és helyén van a tököm, ami olyan, akár a monda. Jár szájról, szájra.
2014. ápr. 10. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én tényleg ronda vagyok azért sem kellek senkinek... 17/F
2014. ápr. 12. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
93%
Nem tudják mással magyarázni a szerencsétlenségüket, mert csak pénzéhes ri.bancokra hajtanak. És azt várják hogy valaki jelentkezik, hogy ez nem is így van, és szívesen megismerkedne velük.
2014. ápr. 12. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
8%

Részben igazatok van - szerintem is. De!

A pénz, csak eleinte nem számít a lányoknak. A kapcsolat elején, amíg a lila ködön át látunk mindent, a pénz nem számít.

Azt viszont nem értem akkor miért nyavalyognak, hogy nem kapnak semmit (virág, vacsora...)? Ehhez mindhez pénz kell! Amikor már nők, akkor tényleg nem számít a pénz, hanem csak az, amit meg lehet rajta venni. Szóval, összegezve, a nőknek csak a pénz kell, de ha kapnak mellé egy papucsot is az sem baj... Sajnos ez van.

2014. ápr. 27. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!