Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok, nektek jobban tetszik,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, nektek jobban tetszik, ha egy fiú inget hord?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 10. 09:33
 1/10 anonim ***** válasza:
Lezserül van benne valami nagyon vonzó,férfias.Igen én szeretem az inget is a kedvesemen,bár nem egy izomtömeg:),mégis ellenállhatatlan.
2014. ápr. 10. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Ha a srác vékony (elnézést kérek a pocakosabb fiúktól) akkor nagyon szexi tud lenni ingben véleményem szerint :)
2014. ápr. 10. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Én nagyon szeretem, ha valakin ing van (vagy galléros pólóban). A párom nagyon jól néz ki pólóban is, de ha a fent említett ruhák valamelyike van rajta, akkor egyszerűen ellenállhatatlan, ott helyben letépnék róla mindent.


Tényleg nagyon rá vagyok kattanva az ingre. :D

2014. ápr. 10. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
igen,imádom. olyan szexi tud lenni egy jól megválasztott stílusosan viselt ing
2014. ápr. 10. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én is szeretem, de csak a lezserebb ingeket, nem az öltönyhöz hordott nyakig begombolt formát.
2014. ápr. 10. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
igen.
2014. ápr. 10. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Az ing elegáns megjelenést kölcsönöz még akkor is ha csak egy rövidujjú kockás ing, ami nincs is rendesen begombolva. Egyszerűen a bénább, rondácskább pasikat is sármosabbá varázsolja.


Ráadásul mákom van, mert párom szeret inget hordani ráadásul nyakkendővel is. Hát olyankor úgy kell visszafognom magam, hogy ne teperjem le... :D

2014. ápr. 10. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A barátom a munkájából kifolyólag minden nap inget visel. Eszméletlen jól néz ki, ha tehetném, megkérném, hogy hétvégén is viseljen azt, ám tudom, hogy az ingjei nem feltétlenül kényelmesek is, így inkább nem. De akkor is az ingben a Beste :)
2014. ápr. 10. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szeretem, igen. :)

Nekem férfiaknál a lezser elegancia a kedvenc stílusom. (Pl. sötétebb farmer, egy felül nem teljesen begombolt inggel, vagy ha olyan munkája van, akkor persze szövetnadrág, ing, zakó (a nyakkendő szerintem nem olyan fontos, kivéve persze olyan helyzetekben, amikor illendő viselni).

Ilyesmi: [link]

[link]

(Speciel ezeken épp van nyakkendő, és tök jó így is, de mint mondtam, anélkül is szuper szerintem.)

Amit még nagyon szeretek, az a hosszabb, ballonfazon-jellegű szövetkabát. Ilyesmi: [link]

(De jobban néz ki, mikor nincs begombolva, csak úgy "lobog" :))

Amitől pedig falra mászok, és borzalmasnak találom: szakadt, kopott farmer, ülepes nadrág, meg amikor kinn van a gatya, a nadrág meg olyan, mintha le akarna esni...

2014. ápr. 10. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Igen.
2014. máj. 6. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!