Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért lehet az, hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lehet az, hogy nem tartom szépnek a pasik micsodáját?

Figyelt kérdés
Nem érzem vonzónak vagy szépnek egyiket sem. A legtöbb még büdös is, nem csak csúnya, még azután is, hogy megmosta. Egy jó fenék, egy izmos férfihát vagy váll meg tud gyönyöködtetni de amire ott elöl annyira büszke némelyik, engem nem tud érdekelni. És nem értem, hogy a pasik miért gondolják, hogy az övéké szép szerszám. Amúgy normális, jó párkapcsolatban élek, igaz, már a sokadikban és a pasik elégedettek velem, szóval nem ez a gond, hanem a fejemben van valami.
2014. ápr. 10. 10:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
a legtöbbet szagoltad? :D a te micsodád sem rózsaillatú. minden test testszagú
2014. ápr. 10. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
nyílván ha orálozik, akkor érzi azt a szagot, nálam is előfordult... megesik, eleinte én is így voltam vele, de már tudom mondani a péniszre, hogy szép darab, már amelyik az is :D nem kell tetsszen amúgy, ha nem undorodsz tőle szex közben, akkor nincs gond
2014. ápr. 10. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
74%
Hát....igaz hogy nem vagyunk egyformák de szerintem egy csodálatos teremtmény amit a pasik a lábuk között hordanak....rajongok érte, nincs is nagyobb élvezet mint hosszasan, élvezetesen és szenvedélyesen kényeztetni és várni hogy az odaadó munkának meg legyen a "gyümölcse" :)
2014. ápr. 10. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Ja, hát az enyémet sem tartom szépnek, ez a másik probléma. Van olyan, hogy valaki ne vonzódik senkihez?
2014. ápr. 10. 10:17
 5/14 anonim ***** válasza:
Hát elég kiábrándító.
2014. ápr. 10. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Konkrétan szépnek én sem tartom egyiket sem, mármint esztétikailag, de a pasimon azért tetszik.

Egyébként engem eléggé prűden neveltek, nálunk nemigen volt téma a szexualitás, nem lehet, hogy nálad is ilyesmiről van szó? Hogy neveltetésileg beléd ivódott valami negatív ezzel kapcsolatban?

2014. ápr. 10. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Igen, ez elképzelhető, hogy nevelésileg lettem elrontva. De máskülönben meg arra gondolok, hogy az sem normális, hogy ha egy nő szépnek tart egy nemi szervet. Mert szép egy színes pillangó, egy hófehér márványszobor vagy egy gyémánt, ahogy csillog, vagy egy tengerfenék a színes halakkal, de egy bőrszínű netán lilás eres valami mitől lenne szép valakinek, azt nem tudom így elképzelni sem.
2014. ápr. 10. 11:21
 8/14 anonim ***** válasza:

Én nem is foglalkoztam azzal sosem, hogy szépnek tartom-e.Ebbe évekig bele sem gondoltam. Aztán amikor volt olyan,ami nem igazán tetszett,akkor kezdtem el ezen gondolkozni és rájöttem, hogy létezik olyan,ami tetszik.De azt a szót, hogy szép,nem mondanám egyikre sem szerintem.


Viszont,ha nem érzed jó illatúnak,ízűnek stb-az nem a te hibád,hanem a tulajdonosé, illetve azt is jelenti, hogy kémiailag nem illetek össze!

2014. ápr. 10. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Kimondottan én sem találok szépnek egy vaginát csak úgy. Egy virág tud szép lenni, vagy egy erdő. Vagy pl. egy zene, vagy egy arc, egy fénykép, egy festmény. A vagina, nem szép önmagában, a hozzátartozó lány lehet. De pl. van olyan bográcsos kaja, ami nem feltétlen szép, mégis nagyon bejövős tud lenni.
2014. ápr. 10. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
58%

Az a megfejtés, amiről szó volt: gyerekkori (szerintem helytelen) rögzülés eredménye ez a viszonyulásod a nemi szervekhez, férfiéhoz, nőéhez. Én nagyon örülök, hogy nem ilyen szellemben nőttem fel, és a gyerekemet sem ilyenben nevelem majd. Kiskorodban a nemi szerv, a kuki, a punci biztos mindig fúj volt, meg csúnya dolog volt játszani vele, meg "ne mutogasd, kislányom" (ugye kislányok, kisfiúk gyakran fel se fogják, hogy meztelenek, mert nekik az természetes) stb. Ez az egészségtelen prüdéria, meg hogy azt. nevelik a gyerekbe, hogy a pénisz, punci csúnya, meg fújfúj, ide vezet felnőtt korban.


Egyébként igenis van szép punci meg szép farok ( ahogy van csúnya is), az enyémre pl. mindenki önkéntelenül azt mondja, hogy szép f()sz. Persze mindenkinek más tetszhet. De azt mondani, hogy egy erdő szép, nem a farok, hülyeség. Mint ahogy nem lehet összehasonlítani azt sem, hogy most akkor a cseresznyefavirág szép vagy egy szimfónia vagy egy Mercedes. Mindegyik a maga kategóriájában szép.


Ugyanez a nemi illat. Most vagy elfogadod, hogy annak olyan szagúnak/illatúnak kell lennie (akkor is, ha mossák), és akkor az fog felizgatni, vagy életed végéig elutasító maradsz. Egy pörkölttől sem várod, hogy tulipánillata legyen, akkor nem is akarnád megenni, nem kívánnád.

2014. ápr. 10. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!