Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez mitől lehet és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez mitől lehet és mit tegyek? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Nos, van egy lány, akibe szerelmes voltam fél évig, viszont mivel beszari természetű vagyok, főleg FB-n írtunk (Nem vagyok Facemob). De aztán fél év után már kezdtem "elfáradni" és egyre kevesebbszer írtam rá (eddig is csak én írtam rá mindig). Suliban is próbáltam vele beszélgetni, egyszer sikerült is vagy 4 mondat...

Viszont az érzés az nem enyhült... Még mindig elönt a forróság, ha a közelemben van stb.

Most már kb. 1 hónapja nem írtam rá. És azt vettem észre, hogy már nincs online (legalábbis nekem). FB-n rajta van többször is, de csak egy mobil jel van mellette és egy idő.

Na mindegy, az FB végképp nem lényeges, de a suliban is látszik rajta, hogy nem is nagyon rajongana, ha beszélgetnék vele... (Mondjuk eddig is ilyen volt, legalábbis ilyennek látszott)


Tippek, hogy mit tegyek? Vagy hogy mitől lehet ez, hogy nem úgy néz ki, hogy rajongana egy beszélgetésért?

Pedig nem vesztem Vele soha össze, nincs/nem volt közöttünk rossz viszony. Csak én ilyen beszari gyerek vagyok...


2014. ápr. 10. 15:13
 1/4 anonim ***** válasza:

szerintem ez már veszett fejsze nyele, de nem akarlak bántani.

nem tudom mitől félsz, miért jobb a fb hosszú távon. az elején érthető, de ha már többet dumáltok fb-on, miért nem próbáltál személyesen is dumálni vele?

2014. ápr. 10. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Említettem. Beszari vagyok, kevés önbizalommal.
2014. ápr. 10. 15:18
 3/4 A kérdező kommentje:

Önbizalmat nagyon nincs is honnan merítenem.

Nem vagyok sportos ember, nem vagyok bunkó, tisztelem a lányokat stb.

Külsőmre viszont még nem nagyon jött senkitől jelző (se jó se rossz)

2014. ápr. 10. 15:23
 4/4 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nem erre buknak a lányok, de nem nagyon tudok változtatni... Mondjuk eddig nem volt még barátnőm, de akik tetszettek eddig, azok mind visszautasítottak...
2014. ápr. 10. 15:26

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!