Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Van olyan hogy egy srác...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Van olyan hogy egy srác nagymenő sokan odavannak érte, ezt tudja is magáról de mégis félénk ha egy lány tényleg bejön neki?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 11. 18:21
 1/7 anonim ***** válasza:
..vagy jól elhiteti ezt az adott lánnyal
2014. ápr. 11. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
51%
Nincs. Akkor csak felvesz egy álarcot mint a báránybőrbe bújt farkas tudod. Olyankor több naiv lányt tud szédíteni.
2014. ápr. 11. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Amikor a szeretett személynek kell megfelelni, "tétje" lesz annak amit mondunk, vagy teszünk. Normális ha ilyenkor nagyon izgul az ember :)
2014. ápr. 11. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Van,ha ugy érzi a lány "jobb", mit ő.
2014. ápr. 12. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Van ilyen nagyon jóba vagyok vele, nagyon sok lány oda van érte, de azzal a lánnyal akibe szerelmes nagyon félénk, nem mer kezdeményezni nála!
2014. ápr. 12. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
Ja én :-D
2014. ápr. 12. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyen vagyok. Ha nem érdekel komolyan egy csaj, azt az ujjam köré csavarom bármikor, de ha igen, akkor van, hogy meg se tudok nyikkanni
2014. máj. 3. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!