Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 188cm magas,80kg-os, sportos,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

188cm magas,80kg-os, sportos, szálkás, jóképű fiúként miért vagyok ilyen önbizalomhiányos, félénk?

Figyelt kérdés
Több lány megjegyezte már,hogy miért nincs sosem barátnőm,meg biztos sokan futnak utánam,mert helyes,csinos,okos is vagyok...de ez a félénkség,szorongás kikészít.
2014. ápr. 12. 14:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

őőő ne csinos már.. :) inkább jóképű legyen egy férfi...


erre mi nem tudunk válaszolni, csak a sablon szöveget tolhatjuk, hogy próbálj meg nyitottabb lenni meg próbálj változtatni

2014. ápr. 12. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
a csinost az alakomra értették :D
2014. ápr. 12. 14:08
 3/11 anonim ***** válasza:
Amíg nem szeded össze magad,addig ne csodálkozz!Légy már végre férfi.
2014. ápr. 12. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
64%
Attól, hogy jól nézel ki, még lehetsz egy szánalomcsomag.
2014. ápr. 12. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
58%
esetleg reménykedhetsz benne hogy egy csaj felszed téged. az én volt barátom is ilyen, és kb ez történt, mert egyébként sose lett volna nője, olyan félénk. mindenesetre állítom, hogy az ilyen figuráknak szinte biztos hogy valami lelki defektjük van.
2014. ápr. 12. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
73%
Ha a külsőddel minden rendben, akkor egyértelműen a kisugárzásoddal van baj. A nők többsége (köztük énis) szeretik a magabiztos, határozott, talpraesett férfiakat. Ez nem azt jelenti, hogy temperamentumosnak kell lenned. Én pl szeretem a csendes fiúkat, akik nem azok a tipikus dumagépek, vagy hiperaktívak, de mégis van férfias kiállása, és ez látszik rajta. Szóval az aranyközéputat kell megtalálnod.
2014. ápr. 12. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én is csendes, félénk, önbizalomhiányos vagyok csak lányban és emiatt nekem sincs senkim. Igazából nem tudom, hogy ez miért van, de változtatni nem lehet ezen, legalábbis szerintem. És ahogy az 5. válaszoló említette, akkor ezek szerint én is lelki defektes vagyok.
2014. ápr. 12. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem rossz indokból írom, csak simán kíváncsiság és szeretném ha valaki megmagyarázna (akár a kérdező, akár egy válaszoló), először leírod hogy milyen jól nézel ki utána pedig az önbizalomhiányosnak titulálod magad? Aki önbizalomhiányos annak nincs önbizalomhiánya a külsejére nézve is?
2014. ápr. 12. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
utolsónak: én önbizalomhiányos lány vagyok, de nem a külsőm miatt. Úgy érzem nem lennék elég jó senkihez egy kapcsolatban, kevésnek érzem magam.
2014. ápr. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem nincs önbizalomhiányom, de szintén nehezen megy az ismerkedés, mert ha egy helyes pasi néz, olyan hülyén érzem magam, ha visszabámulok, ezért inkább elnézek másik irányba.
2014. ápr. 21. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!