Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van meglepődve egy 16...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van meglepődve egy 16 és 17 éves csaj azon, hogy nem erőszakoltam meg őket pár füves cigi és sör után? Komolyan ennek kellene történnie hogy átlagosnak gondoljanak?

Figyelt kérdés

Tegnap estefelé beszélgettünk a szokásos helyünkön és miután már elszívtak 1-2 cigit, majd ittak is rá, majd megkérdezte az egyikük "bocs hogy eddig nem kérdeztem meg, de hogy-hogy nem próbáltál meg lefeküdni velünk? Összenevettek, a másik mondta hogy Én is csodálkoztam az elején, aztán később jó értelemben csalódtam"


Azért lehetett nekik meglepő, mert nyomulósnak meg erőszakosnak hittek képekről, tipikus skalp gyűjtő, aztán mégis úgy volt hogy rám írtak üzenetben hogy nincs-e kedvem ismerkedni velük, mondtam miért ne

21F


2014. ápr. 12. 15:16
 1/4 anonim ***** válasza:
91%

Nem tudom, én 28 éves vagyok és nem igazán beszéltem mostanában tinikkel... de valószínűleg akkor ők abba a kategóriába tartoznak, akiknek az már bevett rutinnak számít, hogy hétvégente berúgnak/szívnak, ami a csövön kifér és olyan srácokkal vannak körülvéve, akik igyekeznek kihasználni minden ziccernek tűnő helyzetet.

Vannak ilyenek is, nekik biztosan meglepő ha valaki nem a szokásos módon közelít és nem érvényesül a "business as usual" gyakorlata.

2014. ápr. 12. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
60%
Ja te vaami jóképű gyerek lehetsz biztos, ők meg tipikus szép, de buta csajok. Biztos arra vágytak, hogy jól megdugd őket. Marhaság volt kihagyni, a lányok másra úgysem jók csa ka szexre. Ideje megtanulnod.
2014. ápr. 12. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Azért annál jól neveltebb vagyok hogy 1 hét után 3-asban tornázzak velük :D lehet hogy azt hitték, de nem lesz az egy darabig
2014. ápr. 12. 15:40
 4/4 anonim válasza:
Egy lány nem csak a szexre jó. Valószínűleg 2 szűz akik elakarták veszteni, hogy "menők" legyenek.
2014. szept. 24. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!