Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmes vagyok az osztálytár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok az osztálytársamba mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy osztálytársam akibe nagyon szerelmes vagyok van pasija de nemis szeretik egymást annyira szerintem és nem régóta járnak gimnazista vagyok és még 3 évig egyosztályban leszek vele amúgy a lány is nagyon sokat néz engem össz vissz egyszer beszéltem vele és a barátom elmesélte hogy tesin is nézett de rendesen rámbambult és a barátnője rázta meg hogy mivan tudom osztálytársam de szerelmes vagyok belé és az amit meséltem mind az alatt történt amióta van pasija

2014. ápr. 12. 18:41
 1/7 A kérdező kommentje:
Még annyit hozzá tennék hogy félek ha beszélgetek vele főleg úgy hogy van pasija csak barátja lennék ami nem menne meg nem akar osztálytársal járni megértem mert énis így vóltam ezzel de nagyon beleszerettem és a jelek szerint énis teccek neki mit tegyek?
2014. ápr. 12. 18:45
 2/7 anonim válasza:

Csak lazán.. ha van mondandód neki mond... még ha olyasmi is h hülye vagy h xy-al jársz...

De hidd el elmúlik ha nem jön össze..


F/26

2014. ápr. 12. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Kiderült hogy semennyire se teccek neki de én mindig szerelmes vagyok belé se külsőre se stílusra és most teljesen össze romlottak és mivel osztálytársam elfelejteni se tudom
2014. ápr. 15. 19:22
 4/7 A kérdező kommentje:
Össze omlottam és nem romlottam rohadt xperia billentyűzet
2014. ápr. 15. 19:24
 5/7 A kérdező kommentje:
És mindenki mást rondának látok rajta kívül hihetetlenül fáj ez az egész
2014. ápr. 15. 19:25
 6/7 anonim ***** válasza:
Tudom, szokásos duma és nagyon nehéz is, de próbálj meg más lányokkal ismerkedni. Biztos találsz valakit, aki viszonozná is majd az érzéseidet, és ezzel segítene elfelejteni ezt a csajt.
2014. ápr. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Értem csak a barátom segítet

Valamennyire a remény hal meg utoljára amíg élek nem lehetetlen hogy eggyüt leszek vele de csak lehet :/

2014. ápr. 16. 18:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!