Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Biszex csajok segítség!?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszex csajok segítség!?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok és biszex. Van barátom, de a lányokat is kívánom és ő ezt tudja. A suliban van egy csaj aki szintén biszex és ő külsőre olyan vagánynak és merésznek néz ki. Viszont nem rég beszélgettünk és kiderült, hogy nagyon félős. Kevesebb önbizalma van mint nekem ami nagyon fura pont tőle. A helyzet az, hogy nekem eléggé tetszik és nem tudom ő mit gondol rólam vagy érez irántam. Már tapizta a seggem és a mellem meg ilyenek és amikor haverokkal együtt vagyunk akkor mindig néz, de sokáig és mégsem lép olyan nagyot és olyan sokat értitek. Én azt mondanám, hogy egyáltalán nem vagyok az esete és nem is akarna tőlem semmit, de barátom szerinte tetszem neki csak tartózkodik vagy ilyesmi. Szerintetek?

2014. ápr. 12. 21:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem vagy pasid legyen vagy csajod, a biszexualitás nem egyenlő az össze-vissza keféléssel. Ha a barátod megértő, max azért, mert egy hármasban reménykedik.
2014. ápr. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A kerdesemre nem kaptam valaszt de azert kossz
2014. ápr. 13. 21:46
 3/5 anonim ***** válasza:

Mint írtad félősebb,lehet fél lépni. Plusz mivel barátod van így meg gondolom nem is akar be kavarni!

De ő tudja rólad,hogy biszex vagy?

Esetleg te is próbálj úgy közeledni.

2014. ápr. 14. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Meg kell kérdezni,esetleg egy buli közben itasd és akkor hátha megered a nyelve.

De,ha tudja hogy van pasid akkor lehet,hogy csak nem akar bekavarni,és megfelelő (szakitasz a pasiddal) alkalomra vár.

2014. ápr. 16. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:)
2014. ápr. 18. 21:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!