Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik ruha a legszexibb (de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik ruha a legszexibb (de nem ribis)? Melyiket válasszam?

Figyelt kérdés

1. [link]

2. [link]


(és vajon az én 174cm-emhez nem lesznek-e túl rövidek?)


2014. ápr. 12. 21:27
 1/9 anonim ***** válasza:
akkor már inkább a 2.
2014. ápr. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
ha tényleg ezek közül kell válaszatni akkor inkább fekete, de szerintem mind a kettő elég ribis... én legalábbis nem venném fel, és nem vagyok egy prűd típus
2014. ápr. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
mind a 2 ribis, de a 2. nem annyira
2014. ápr. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
nem lesz rövid! egyik sem ribis, pusztán szexi és nőies! nekem a fekete kicsit jobban tetszik, de mindkét ruha jó, majdnem egyformák.
2014. ápr. 12. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ezek a ruhák épp, hogy takarják a pıcsádat! Mindkettő ribis, nincs mit szépítgetni rajta.
2014. ápr. 12. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
ha sarokra mész teljesen mindegy.
2014. ápr. 12. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Fekete jobban néz ki.
2014. ápr. 12. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

nem a sarokra megyek,hanem bulizni:)

Egyébként a múltkor szinte mindenki azt írta, hogy nem krvásak,hanem szexisek,és nekem tetszenek,csak félek,túl magas vagyok hozzájuk.

2014. ápr. 12. 21:48
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerintem egyrészt közönséges, másrészt meg tucatruha. Buliban kb minden csajon ilyenek vannak, Semmi egyediség, semmi kreativitás, már én unom őket, hogy ennyi fantázijuk sincs ezeknek a lányoknak.

Én ilyesmikben szoktam menni: [link]


[link]


[link]


Többet takarnak, nincs kint a fél feneked és melled, sejtet, és mégis nagyon szexi és csinos. :) Mondanom sem kell, hogy aratni szoktam velük.

2014. ápr. 12. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!