Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan lány aki örül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan lány aki örül annak ha egy fiú az ő képére önkielégít?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 12. 22:26
 1/8 anonim ***** válasza:
94%
Csak akkor szoktak neki örülni, ha bejön nekik az adott srác.
2014. ápr. 12. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én akkpr sem kifejezetten örülnék ha bejönne, kicsit ijesztőnek találom.
2014. ápr. 12. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
felőlem csinálhatja:D
2014. ápr. 12. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én semmi esetben sem, mert nő vagyok, nem rıbanc. A nőknek van önbecsülésük.
2014. ápr. 12. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A skizofrén ***** válasza:
Pedig szerintem a férfiak 99%-a kielégíti magát az adott lányra gondolva / képére, ha alakulóban van a dolog, de a lány még nem akar lefeküdni vele. Nincs ebben semmi különös egyébként. :)
2014. ápr. 12. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem semmi köze a nőiességnek ahhoz hogy egy pasi az èn képemre veri ki a farkát.....ha bejövünk egymásnak én örömmel és kielègitően nyugtázom hogy annyira vonzónak tart hogy "rám" élvez.....egészségére :)
2014. ápr. 12. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem igazából édesmindegy mit csinál a képeimmel valaki, amíg nem tudok róla. Nincs semmi olyan extrém kép fent rólam a neten, amire kifejezetten maszturbálni lehetne, de ha valaki mindenáron azt akarja, akkor tőlem aztán... Kielégítő szexuális életem van a barátommal, mások szenvedése nem izgat :D
2014. ápr. 12. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mi az hogy! Nagyon is!
2014. ápr. 13. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!