Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 161 centivel magasnak vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

161 centivel magasnak vagy alacsonyak számítok? És az tényleg baj, hogy nekem nem jönnek be a nagyon magas srácok?

Figyelt kérdés

Lány vagyok, hogy félre értés ne essen :DD


Számomra az ideális magasság az a min. 168 centi, max. 175 cm.

Körülöttem mindenkinek a minimum 180+-os pasik jönnek be.

Fontos persze, hogy az illető magasabb legyen nálam valamennyivel, csak engem zavar, ha fel kell rá néznem, szeretem, ha 'egy szinten' vagyunk, nem tudom miért..

Ez tényleg gáz?


2014. ápr. 13. 00:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
161 centivel alacsonynak számítasz és nem gáz. A te dolgod milyen srácokat tartasz vonzónak.
2014. ápr. 13. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Én 23 éves vagyok, srác 165 centi körül. Nem hiszem, hogy fogok nőni. Nem járnál egy ilyen magas sráccal? Csak úgy kérdezem, mert, mint mondod minimum 168 és én kemény 3 centivel elmaradok ettől.
2014. ápr. 13. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Normális, hogy a magasságodhoz hasonló magasságú fiút keresel.

És a méreted normális.

2014. ápr. 13. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
180 vok és nincs gond a magasságoddal. Nekem bejönnek az apró lányok.
2014. ápr. 13. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

2. Nem járok mérőszalaggal, szóval hogyha van egy rendes, normális, 165 centis srác, aki azért nem néz ki rosszul (nem kell azért, hogy egy 'adonisz' legyen), akkor nem zavarna az a 3 centi.

Persze ha életem szerelme 177 centi lenne nyilván az sem zavarna.


Ezt a min. - max.-ot általánosságban írtam, hogy általában mi jön be.

2014. ápr. 13. 00:39
 6/14 anonim ***** válasza:
Szerintem átlag aljának számítasz, de picit már alacsonyabbak közé tartozol. Nem gáz, amit kérdezel, de velem nem lennél egy hullámhosszon, mert magas vagyok fiúk közt is.
2014. ápr. 13. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
2014. ápr. 13. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
2-es vagyok. Örülök, hogy a visszakérdezésemre válaszoltál. Amúgy manapság sok a magas lány, engem kifejezetten frusztrál, de sajnos én ekkorára nőttem nem tudok ellene mit tenni, ha csikorgatom a fogaimat és verem a földhöz magamat, akkor sem. Viszont a te magasságodban is rengeteg lány van és örülök, hogy van ilyen mentalitású is, mint te. ( Nem vagy túl alacsony, csak, hogy a kérdésre is válaszoljak :D )
2014. ápr. 13. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

7-es, én ennél kevesebb magasságkülönbséget sem tudnék elviselni, kisebbségi komplexusom lenne :DD Ennek ellenére nagyon aranyosak:)


8-as, tényleg mostanában nagyon sok a 170 feletti magas lány. De biztos vannak sokan még az én magasságomban, akik 'beérik' az alacsonyabb sráccal is.:)

2014. ápr. 13. 01:00
 10/14 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? De így általánosságban ez alacsony, de nem feltünően. És nem baj ha az alacsonyabb pasik jönnek be, legalább ők sem fognak pár nélkül maradni. Szerintem is idegesítő lenne, ha lábujjhegyre érve is alig éred el a pasit csókólózás közben.
2014. ápr. 13. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!