Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez most azt jelenti, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most azt jelenti, hogy abszolut nincs eselyem nala, vagy nem feltetlen? Jelentheti akar a forditottjat is?

Figyelt kérdés
Van egy srac a barativkoromben, aki irant kicsivel tobbet erzek. Mar tettem fel kerdeseket rola, mindenki szerint akarna tolem valamit, csak valami visszatartja. Neha en is igy erzem. Szerintemvfel,vmert nagyon nehez megnyilnia egy lany elott(ezt tole tudom), vagy csak az a baja, hogy egy barati tarsasagba jarunk mar evek ota. Amugy 9 eve ismerem, es tavaly ilyenkor kezdtem erezni, hogy valami megvaltozott a kapcsolatunkban, de nem volt semmi, szeptembertol nem is kerestuk egymast egeszen februarig, de most megint. Na, szoval neki volt most egy baratno felesege kb 3 hetig, de nem volt szerelmes bele, meg is csalta. En is kb 2 hete kerdeztem ra, hogy mi van a lannyal, mire azt felelte, hogy elvileg a baratnoje. Mondjuk en tudom, hogy tenyleg sosem volt bele szerelmes. Na, tegnap az egyik baratunknal voltunk kerti partiban mar delutantol, ahova meghivta a lanyt is. Tegnap delelott, mikor talalkoztakk mondta a lanynak, hogy inkabb hagyjak a dolgot, mert nem akarjacmegbantani, de szeretne ha ott lenne a buliban. Oke, ebbol az lett, hogy egesz nap kerultek egymast, egymasra sem neztek, a lany banataban mocskosul berugott, sirt, es engem olelgetett, meg 2 oran keresztul ecsetelte a dolgot felrevonulva, sokaig vigasztaltam. Amikor a srac rank nezett, rendszerint megcsovalta a fejet bocsanatkeroen. A lany vegul megunta, es kb 6kor hazament, en kisertem ki, ott olelgetett, meg sirt, ekkor jott ki a srac, megkerdezte, elkoszonhet e. Elkoszontek, a srac bement, en megvartam, mig elment a csaj, majd bementem. A srac mar hitetlenkedo, kiakadt fejjel fogadott. Odamentem, megkerdeztem, mi a baj, mondta, hogy ez a lany erzelmileg terrorizalta, meg kibeszeltuk meg a dolgot. Utana kb egy oraval jott, hogy irt neki a lany, olvassam. Elolvastam, majd mondta, hogy nagyon nagyon megkoszonne, ha most beszelnek a lannyal, ugy, mintha en o lennek, mert neki ez nagyon kinos. Megkerdeztem, mit irjak, o mondta, hogy zarjam le, bucsuzzak el. Nem tudtam, mire veljem, de megtettem. Lattam rajta, hogy megviseli, nem direkt csinalja, csak meg tapasztalatlan ilyen teren, es nagyon kinos neki az egesz. Jo ember amugy, csak nem tudja kezelni a parkapcsolati meg hasonlo dolgokat, ha nem szerelmes. Szerintem maga sem tudja, miert jott ossze vele, szerintem hirtelen fellangolas lehetett. A lany meg tiszta szerelmes, szoval elegge megviselt, hogy en zartam le. Utana felre is vonultam a trambulinra, sajnaltam szegenyt, meg gondolkodtam. Kb negyed ora mulva jott a srac egy takaroval, es kifekudt mellemva trambulinra. Csak annyit mondott, ne erezzem magam szarul ez miatt. Megkerdeztem, miert? Mondta, hogy nemver annyit. Aztan megbeszeltuk, mondta, hogy nem szerelmes bele. Akartam meg kerdezni, hogy akkor miert jott ossze vele, meg miert hivta el ide, ha hozza sem szolt, de vegul elaludtunk. Meg annyit mondott, hogy o masba szerelmes. Megkerdeztem, kibe. Annak a lanynak a nevet mondta, akivel titokban osszejarnak mar vagy egy honapja, vele csalta meg ezt a lanyt is. De en nem hiszem, hogy szerelmes lenne bele, annak a csajnak van pasija, meg lattam az uzeneteiket is, csak arrol szolnak, hogy mikor dugjanak, ki hivja a masikat. Meg tegnap este is mondta a sracoknak, hogy most valoszinuleg egy buliban kurvlkodik ez a lany, igy tok konnyed hangnemben. Egy szerelmes ember nem igy beszel. Szerintetek miert velem inteztette ezt a dolgot? Azert, mert abszolut baratkent tekint ram, vagy esetleg epp direkt? Koszi es bocsi, hogy hosszu lett.
2014. ápr. 13. 13:25
 1/2 anonim ***** válasza:
nem hinném hogy többet érezne irántad, szerintem csak barát vagy
2014. ápr. 13. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem inkább barátként tekint rád, legalább is én biztos nem azzal intéztetnék el ilyet akibe szerelmes vagyok vagy aki iránt érzek valamit...

23/L

2014. ápr. 13. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!