Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak én vagyok ilyen? Szerinte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én vagyok ilyen? Szerintetek ez normális?

Figyelt kérdés

Ha valaki terhes mindenki elkezdi, hogy "jajj kisbabád lesz de jóóó milyen neme lesz, mi lesz a neve??" magyarán mindenki olyan "cuki" dolognak tartja, de nekem az jut eszembe, hogy biztos orrba-szájba dugtak.

A másik, olyan filmekben, ahol a szereplőknek régóta nincs fogmosási lehetősége és van egy romantikus csókolózós jelenet, amin mások olvadoznak, nekem az első gondolatom: "Hogy tudnak így csókolózni? Biztos jó büdös a szájuk".


Vajon ez normális vagy megkattantam?

Vannak még ilyesmi dolgaim, de most hirtelen csak ezek jutottak eszembe. 22L


2014. ápr. 14. 18:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Egyszerűen mindig a dolgok negatív oldalát látod meg, ez van, nem vagy vele egyedül.
2014. ápr. 14. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

één sinmán megértelek és osztom is a gondolkodásod :D

De ezzel egyidejüleg valld be azt is h picit perverz vagy:)

Legalábbis én igen :):)

2014. ápr. 14. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A filmes reggeli nagy csókjeleneteken én is mindig jót mosolygok, de ezt a babás dolgodat nem értem...


Nővérem babát várnak és igen, tudom, hogy orrba szájba dugtak, ahogy még most is. És? A baba így fogan és nem a gólya hozza.


Ha arra gondolok, hogy a barátom ott szuszog mellette és milyen jó, hogy ő van, és netán most eszembe juttattad, hogy őt is megszülte valaki, akkor igen...a szülei is biztos orrba szájba dugtak, ahogy az én szüleim is.

Nem értem ezzel mi a gond. Attól még cuki, és lelkes vagyok, és érdekelt a neme, neve.

2014. ápr. 14. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Lehet igazad van első, hogy kissé pesszimista vagyok. De eddig ennyire nem vettem magamon észre.


Második: na jó nem tagadom :)


Harmadik: hidd el én sem értem magam. Persze szerintem is cukik a babák meg minden, de én ilyenkor inkább csak arra tudok gondolni h milyen "szent" dolognak tartják a babákat, közben milyen perverz úton jönnek létre, mert kitudja kinek milyen beteges szokásaik vannak az ágyban, és lehet az a kisbaba úgy fogant, hogy szado-mazoztak a szülei. Ezért kezdtem el azt sejteni, hogy kissé megkattantam:D

2014. ápr. 14. 20:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!