Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha letiltottam az exemet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha letiltottam az exemet facebook-on, akkor (bővebben lent)?

Figyelt kérdés
Letiltottam az exemet facebook-on, és ezzel egyben automatikusan törlődött az ismerőseim közül. Nemrég viszont feloldottam a tiltást, de ezzel nem lett újra automatikusan ismerősöm az exem. Ahhoz, hogy újra ismerősök legyünk, kénytelen vagyok őt újra bejelölni?
2014. ápr. 14. 21:27
 1/9 Nemdetalánbiztos ***** válasza:
Pontosan.
2014. ápr. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
igen, de minek???
2014. ápr. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Így van, de miért akarnád újra bejelölni?
2014. ápr. 14. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hogy miért, arról most nem nyilatkoznék. Inkább az érdekelne, hogy az újra ismerősnek jelölésen kívül más lehetőségem ugye nincs?
2014. ápr. 14. 21:33
 5/9 anonim ***** válasza:
Nincs.
2014. ápr. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
És szerintetek ilyen esetben van arra esély, hogy az újra ismerősnek jelölést elfogadja?
2014. ápr. 14. 21:37
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha nem próbálod meg nem fogod megtudni. De mikor tiltottad le? Ha fél éve, akkor talán megpróbálnám.
2014. ápr. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Még csak egy hónapja tiltottam le, de megbántam.
2014. ápr. 14. 21:45
 9/9 anonim ***** válasza:
Velem volt ez egy exemmel így: szakított, és le is tiltott, két napra rá visszajelölt, elfogadtam, mert miért ne, aztán meg felhúzta a cukrom, és én tiltottam le (bár ez esetben nem tudom, mi történt, nem törlődött az ismerősök közül, azt külön kellett megcsinálnom), amikor meglátta, hogy kitöröltem az ismerősök közül, visszajelölt (de figyelem, ő szakított), elfogadtam, nem sokra rá ismét kitöröltem, mert megint felhúzta a cukrom. Megint megpróbált ismerős lenni, de azóta se fogadtam el. Minek. Nem érdekel már. De érted: szerintem elfogadja, csak kérdés, hogy annak mi lesz a vége...
2014. ápr. 14. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!