Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Járnál olyannal aki utálja magát?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járnál olyannal aki utálja magát?

Figyelt kérdés

Kiskorában sok bántást kapott,otthon se volt jó légkör,leszólták,emellé belenevelték a maximalizmust,mindenből a legjobbat akarja kihozni.Magából is.

Átlagosan néz ki,de szégyelli hogy szálkás,sportos,kevesli az izmait,utálja a kerek arcát,a száját,mindent.Lebecsüli magat,kisebbségi komplexusa van,túl udvarias és önfeláldozó.

Nem mutatja ezt ki,nem sajnáltatja magat de csendes,zárkózott,tart az emberektől,pesszimista.Viszont próbál boldognak látszani,hatarozott,nem tűr ellentmondást.Ha lenne valakije azt nagyon tudná szeretni,vagyik arra hogy szeretetet adjon és kapjon.

Jelen pillanatban meg azon filózik hogy mi a fenéért ír magáról E/3-ban.

18/F


2014. ápr. 14. 21:54
 1/9 anonim ***** válasza:

Azért az E/3, mert rólam írtál.

22F

2014. ápr. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nem olvastam el a magyarázatot, de a kérdésre a válasz, nem! mert egy magabiztos ember mellett én is sokkal jobban érzem magam. 19/L
2014. ápr. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Kösz.

De azt 8 sort nem unalmamban írtam oda,örülnék ha el is olvasná valaki.

2014. ápr. 14. 21:59
 4/9 anonim ***** válasza:
A kérdésre nem tudok választ adni... valószínűleg amúgy sem tartana sokáig, mert ha én éppen dicsérni, biztatni akarom, ezzel fejezem ki szeretetemet, ő meg visszakontrázik, hogy "de ő nem is, mert ő csúnya meg stb.", akkor hiába vagyok kitartó, megelégszem ezzel egy idő után. Amúgy egy olyannal, aki nem utálja magát, de igaz rá amiket leírtál, elképzelhető, hogy igen... mert én is hasonló vagyok, lányban. Annyi különbséggel, hogy én nem utálom se a külsőmet, se a belsőmet, max. van pár dolog amit szégyellek másoktól, de magamban elfogadom. Az akadály csak az, hogy két csendes, zárkózott ember nehezen tud összeismerkedni úgy, hogy érzelmek alakuljanak ki.
2014. ápr. 14. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
#2 vagyok, elolvastam, hogy ne mondd, rossz vagyok, nos a válaszom ugyanaz. nem könnyű olyanvalaki mellett lenni aki nem elégedett sajátmagával.. rossz közérzetet ad nekem is, attól félek majd, hogy engem is kevesel stb, stb... érted?
2014. ápr. 14. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 LeftBehind ***** válasza:
5. "attól félek majd, hogy engem is kevesel" - ezt a logikát légyszi vezesd már le, mert ez így nekem magas.
2014. ápr. 14. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Az "engem is keveselne" részt én se értem..

Ha az ilyen emberek találnak egy part annak úgy örülnek mint majom a banánültetvénynek nemhogy kritizálják.

2014. ápr. 14. 22:20
 8/9 anonim ***** válasza:
pedig volt már ilyen pasim, és én nem mondom, hogy főnyeremény vagyok, de azért nem is oylan, akit lehet kritizálni, mertén jó vagyok, megteszek mindent a páromért, persze olykor kiállok magamért, de mégis talált bennem kivetnivalót, amit magam sem értettem... ő félt, hogy én dobom majd, végül ő tette ezt. tessék, ennyit erről
2014. ápr. 14. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 LeftBehind ***** válasza:
Hát na, szerintem az a csávó egy fokkal súlyosabb eset mint amiről itt szó van.
2014. ápr. 14. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!