Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a legdurvább fétis amiröl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a legdurvább fétis amiröl hallotatok?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 15. 12:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát az egyik pasinak (nem volt semmi komoly) az volt a gyengéje, ha a csaj pelenkában van
2014. ápr. 15. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekem köröm fetishem van.az tetszik ha kb 3-7cm es rózsaszín, bézs.... színű kockákra vagy legömbölyítettre vágott!

Ezt nézem meg a leg először egy nőn,és ha választanom kellene egy szép és egy kevésbé szép nő között,és a kevésbé szép nőnek lenne olyan körme ami tetszik a szép nőnek pedig nem lenne szép körme akkor gondolkodás nélkül a kevésbé szép nőt választanám!

2014. ápr. 15. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
a csaj szétrugdossa a pasi heréit, az meg élvezi, sztem ez elég durva.
2014. ápr. 15. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
javascript fétis
2014. ápr. 15. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egyik ismerosomnek van hermafrodita fetise, nem mellekesen biszex.
2014. ápr. 15. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
akkor az enyém még elég kis laza ezekhez képest. :D Azt hittem, az lesz a legdurvább, aztán nem.
2014. ápr. 15. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

#6 os

Mi lenne az? :)

2014. ápr. 15. 17:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!