Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen vagyok arcra? Vélemény...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen vagyok arcra? Vélemény és pontozd lécci 10-es skálán köszi :D

Figyelt kérdés
[link]

2014. ápr. 15. 19:30
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

Hát ez fail xd

Szegény kérdező xd

2014. ápr. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

Tuti nem járnék veled

De nyugi fiú vagyok

2014. ápr. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Az tuti, hogy markáns arcod van. Nekem tetszik, szerintem abszolút jó pasi vagy. Nem szeretek skálán pontozni, ilyen különleges arcot meg pláne nehéz. De mondjuk 10/7.
2014. ápr. 15. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
11%

az utolsót leszámítva ritka bunkó válaszok vannak itt lányok részéről -.-


szegény srácot lerondázzátok, de ti meg vagytaok a királynők, mi?!


na ezért nem fogok én behódoni egy ribizlinek sem, vissza kéne állítani a férfi uralmat, hogy tiszteljék azembert!

2014. ápr. 15. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

Utolsó: Én nem sajnálom a kérdezőt, aki így "kipakolta" magát sok más hozzá hasonlóval egyetemben egy ilyen oldalra, hogy minden jöttment félnótás "pontozza"... Szóval nevetséges ez a jelenség.


Viszont lehet, hogy az ilyen kérdésekben a kérdezők aljasul mások képét teszik ki, igyekezvén lejáratni a sok lefikázóautomata kommentjei révén. Ez viszont nem a képen szereplőt, hanem a kérdezőt, és az adott fikaautomaták aktuális mintáját minősíti ebben az esetben.

2014. ápr. 15. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim válasza:
tiszta hülyeség ez a pontozás, ne arctalan,unatkozó,ronda bunkóktól várd, hogy értékeljenek. (persze tudom, hogy messze nem mindenki, de na :D )csak elmegy tőle minden önbizalmad. nekem kifejezetten tetszel, de nem fogok pontozni :D 20/L
2014. ápr. 16. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

Azért, mert valaki elmondja az őszinte véleményét, attól máris bunkó lesz? Hát ez szép...

Elvégre is ez az oldal erről szól. Valaki feltesz egy kérdést, amire őszinte válaszokat vár. A kedves kérdező számíthatott arra, hogy negatív válaszok is fognak születni, mivel mindenki más az ízlése.

2014. ápr. 17. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
*mindenkiNEK
2014. ápr. 17. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
jol nezel ki, csak az az orr..:D 10/7-8
2014. ápr. 17. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
aranyos vagy, karakteres arcod van, de nehéz megítélni, hogy milyen is vagy valójában, gy más pozícióban készült kép segíthet. ezen a képen egyszer bejössz, egyszer meg nem. nem tudom... átlagosnál több vagy. Pontozni nem szeretnék, viszont aranyos a tekinteted;)
2014. máj. 6. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!