Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmes vagyok. Hogy vetesse...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok. Hogy vetessem észre magam azzal a fiúval akit szeretek? Nagyon szeretem és sok mindent tennék meg azért hogy a barátnője legyek.

Figyelt kérdés
Régen bejöttem neki én is. Utána barátnője lett.hülyeséget csináltam. Nem hagytam békén ezért megutált. Most azt mondta legyünk haverok de nem is köszöntünk egymásnak soha csak facen, askon, skypen. Mit csináljak hogy észre vegyen? Már mindent csináltam de semmi.
2014. ápr. 15. 20:11
 1/6 anonim ***** válasza:
NEVER GÍV ÁP!!!:D
2014. ápr. 15. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tessék?
2014. ápr. 15. 20:15
 3/6 anonim ***** válasza:
Semmit hagyd békén.
2014. ápr. 15. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Szóval ne beszéljek vele meg ilyenek.?de nagyon hiányzik. Nagyon szeretem.
2014. ápr. 15. 20:22
 5/6 anonim ***** válasza:
Most van neki csaja? Szerintem beszélgess el vele őszintén.
2014. ápr. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nincs barátnője. Félek hogy rontok a helyzeten vagy ilyesmi.
2014. ápr. 15. 20:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!