Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti akarnátok ilyen életet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti akarnátok ilyen életet?

Figyelt kérdés
Szorgalmasan dolgozol, veszel egy házat, egy autót, törvénytisztelő jóállampolgár vagy, feleségül veszel valakit, csinálsz két gyereket, elváltok, szívrohamot kapsz, munkahelyet váltasz,. megint feleségül veszel valakit, megint csinálsz egy gyereket, megint szívrohamot kapsz, megint elváltok, alkohol problémáid is lesznek, 65 évesen meghalsz. Ez egy annyira tipikus életpálya, olyan, de olyan sok ilyen történetet hallani. Tényleg ez kell az embereknek???
2014. ápr. 16. 21:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ez még a jobbik eset. :D
2014. ápr. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Miért, szerinted más így tervezi?
2014. ápr. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

2!

Nem, nyilván senki nem így tervezi, de mégis annnnyira tipikus ez. És még pampognak az emberek, ha valaki kineveti a társadalmat és inkább "alternatív" életet él.

2014. ápr. 16. 21:51
 4/13 anonim ***** válasza:
Az ilyen életet senki nem akarja és senki nem tervezi (főleg a szívrohamot nem).
2014. ápr. 16. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
60%
Sokkal jobb alternatív életet élni. 20 éves korra nemibetegnek, drogfüggőnek és magányos embernek lenni és 35 évesen szívrohamot kapni.
2014. ápr. 16. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Tipikus Magyarország a sok Easy Riderral.
2014. ápr. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

"20 éves korra nemibetegnek, drogfüggőnek és magányos embernek lenni"

Látszik, hogy te is nyakkendő huszár vagy. És rendkívül előítéletes. 20 éves korra? Ez a szöveg kb olyan, mint: "higgyé jézusba mer ha nem, elviszi a lelked az ördög!" Ennyi. Te rosszindulatú jancsi.

2014. ápr. 16. 21:58
 8/13 anonim ***** válasza:
Hát nekem jobbak a kilátásaim. Főleg hogy lány vagy így kapásból nem tudok gyereket csinálni... Azután az alkoholtól hányni fogysz 10-ből 7-szer. És elpusztítja az agysejtjeimet. Szívrohamot lehet fogok kapni de remélem a 80-adik szülinapi tortám elfogyasztása után jó pár évvel. :)
2014. ápr. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Nem vagyok nyakkendős huszár. Én elég alternatív életet éltem. 16 évesen már drogfüggő voltam, és én is nevetséges embereknek tartottam azokat akiknek családjuk van dolgoznak stb. Nem kívánom vissza azt a korszakot. Szerencsére leszoktam, sikerült leérettségiznem 20 évesen és azóta elvégeztem egy egyetemet is. Szeretnék családot, szeretném ha lenne célja az életemnek és ha mégis úgyalakul, hogy elválok, hát legalább megpróbáltam.

Van egy pár jó barátom akik nem voltak olyan szerencsések mint én, és ők valódi emberi roncsok már most huszonéves korra. Ennyit az alternatív életmódról. Ha nem ilyesmire gondoltál akkor ne haragudj, de az én köreimben az alternatív életmód az állandó drogozást, piálást, és a társaságban mindenki mindenkivel bqszást jelenti.

2014. ápr. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Már mi a jó francért lenne egyenlő az alternatív életpálya a drogozással???

Én pl nem alapítottam családot, és köszönöm jól megvagyok 36 évesen. Nem dohányzom, pláne nem drogozom, s nagyon visszafogottan nyúlok az alkoholhoz.

Van jó és érdekes munkám, hobbijaim. Szóval attól hogy nem álltam be a sorba életpálya terén, nem lettem emberi roncs.

36 F

2014. ápr. 16. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!