Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sok lány miért kerüli a rám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok lány miért kerüli a rám nézést?

Figyelt kérdés

Sokat utazom busszal,villamossal és ha ott van a közelben egy csaj én ránézek többször is,mert szeretem a csajokat nézni,de a csajok,ha pont szemben űl velem egy,én azt figyeltem meg,hogy néz oldalra,ki az ablakon,másik oldalba de rám nem néz,mintha elkefülné a rám nézést,vagy egy picit rámnéz és utána tovább oldalra. Fene tudja,mikor nem arra nézek hanem oldalra akkor lehet rám néz,de nem biztos. Van még valaki aki ezt megfigyelte vagy csak én vagyok vele így? Szinte mindenfelé néznek a csajok csak rám nem,ha ránézek akkor elfordul néz ki az ablakon,de van olyan csaj de ritka,hogy nem fordul el,hanem ő is néz. Miért van ez?

f,29



2014. ápr. 17. 09:53
 1/3 anonim ***** válasza:
kettő lehetséges, vagy zavarba jön vagy csak nem szeretne rád tekinteni :D ha elkéred szépen a telefonszámát és megadja akkor az elöbbi eset a valoszinu, ha nem akkor az utobbi ;)
2014. ápr. 17. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem zavarban vannak, a legtöbb lány nem szereti ha folyamatosan öt nézik.

L

2014. ápr. 17. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

f,29 ???

Na ne! Ennyi idősen lehetne annyi eszed, hogy ha ránézel, és ő vissza, az szemezés. Azaz felhívás a keringőre.

2014. ápr. 18. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!