Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, férfiak! SOS! Melyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak! SOS! Melyik Axe aftershave-et és dezodort ajánljátok?

Figyelt kérdés
A barátom születésnapjára akarok venni egy axe aftershave-t meg dezodort, mert denimet használ és gondoltam veszek neki valami újat. Csak nem tudom melyik a legjobb, meg hát olyan sok fajta van, van apollo, africa, twist, dark temptatation, stb. és nem tudok választani közülük. Úgy gondoltam veszek dark temptatation dezodort mert annak az illata tetszett már valakin és aftershavebe meg valami mást, csak nem tudom melyik lenne a legmegfelelőbb. Olyan kéne aminek kellemes de nem túl erős az illata. Légyszi segítsetek!
2014. ápr. 17. 10:02
 1/3 anonim válasza:
Szia! Nekem az Axe Deep Space Deo Spray jön be, ez amúgy létezik tusfürdőben is. Pumpás deóból próbáltam már a Dark Temptationt és az Excite-ot, ezekből van spray változat is, de a pumpás jobb, mert tovább tart. Mindegyik nagyon jó, én mindnek örülnék, de a Dark Temptaionnal szerintem tuti nem nyúlsz mellé :) Hajrá!
2014. ápr. 17. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! :)
2014. ápr. 17. 11:43
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem vegyél adidast, és ne dezodort, hanem tusfürdőt, meg valami parfümöt vagy aftershave-et.
2014. ápr. 17. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!