Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Annyira idegesítő, már már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annyira idegesítő, már már szánalmas a Facebook, hogy az emberek 80%-a hazudik, más színben tünteti fel magát, közbe egy nyomorék a való életben?!

Figyelt kérdés

Van pár ismerősöm,akiket már töröltem is,mert egyszerűen,képtelen vagyok hinni a szememnek.Többségnek ez miért jó,hogy már mindent elkövet,műszempilla,műhaj,retus,kontaktlencse,csakhogy a figyelem középpontjába kerüljön,minden nap ugyanaz a kép csak más ruhában,persze a mell összenyomva,fenék kitolva. És emberek beveszik,elhiszik,ennyire lesüllyedtünk emberek? :D Közben amit a képen látsz,köszönőviszonyban sincs a valósággal. Már régóta le akartam törölni magam,de a barátaimmal csak ezen keresztül tudok beszélni,de néha komolyan mondom már a röhögőgörcs rajtam van,hogy egyesek mit képzelnek magukról.:D

Komolyan emberek nem dolgoznak,csak egész nap retusálják a képeiket,meg posztolnak??

Való életben meg rájuk sem ismersz,azért szerintem tök szánalmas,mikor valaki pózol mint egy istennő,meg van 1000 követője,aztán a való életben meg egy nagy átlagos 0 egy semmi,én is tehetnék ki több száz képet magamról,mert nem vagyok ronda meg ilyesmi,hogy irigykedek,de én a való életben élem az életem,nem az interneten.

Miért hiszik az emberek azt,hogy csak az az ember ér valamit,aki a képeik után kap 100 lájkot,miért e szerint mérik már az embereket?

Unalmas,sajnos szánalmas,elkeserítő,és vicces is.

Embereknek,2014ben ez a legnagyobb mérce,ennyire önbizalomhiányos 0-ák hogy erre van szükség?

Az életben kell bizonyítani,nem egy álhazugságot kialakítani az interneten. Meddig tart még ez a parasztvakítás??Szerintem egyre undorítóbb kezd lenni.


2014. ápr. 17. 10:39
 1/10 anonim ***** válasza:
Jó kérdés...a legszánalmasabb,mikor 23 felettiek csinálják ezt.Nézegettem 18-19 éves kislányokat, náluk ez most divat...és később szánalom kategória
2014. ápr. 17. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Igen, ennyire nincs önbizalmuk, ráadásul hülyék is. Ilyen kombóval mit vársz? :) Nekem volt egy ismerősöm, ő még csak nem is a saját képeit tette ki hanem egy amerikai modell képeit pakolta fel és irkálta ki hogy jaj most ezt csinálta, azt csinálta. De én már azt sem tudtam kicsoda, egyszer megkérdeztem hogy ő konkrétan ki, mert gondolom nem X Y (a modell neve), hát kicsit égő lehetett neki.
2014. ápr. 17. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem is volt egy ilyen ismerősöm amúgy,23 éves létére még mindig ezt csinálja. A valóságban 2-3x akkora,mint a képeken, és gyűjti a lájkokat szegény.Még mindig ezen a szinten van.Ő régen azt mondta, hogy rohadtul önbizalomhiányos.De aki elégedetlen magával,az nem mutogatja a csöcsét minden fotón és nem csücsörít....
2014. ápr. 17. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

#3


Hát sajnos vannak pasik (tisztelet a kivételnek) akik olyanok mint a legyek. Nem csak a kajára szállnak rá, de a sz_rra is :)

2014. ápr. 17. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Azt hittem lehurrogtok,mivel itt általában ez nagy divat,de úgy látom nem vagyok egyedül ezzel :D


Azért az se semmi,hogy 100 kilosan ragyásan,zsíros hajjal,posztol minden nap egy tökéletesen retusált,természetesen nyaktól felfele,hogy ne lehessen látni milyen dagadt,kontaktlencsével,összenyomott mellel,mintha nem is ő lenne,a fejformája hasonlít csak :D

De miért jó ez,hazug embert hamarabb utolérik mint a sánta kutyát :D

Meg azt bírom,hogy mindig a legújabbb divat szerint,minden nap más ruhában vannak,tuti a facebook miatt veszik,hogy lehessen mibe pózolni,megvezetni a jónépet,istenem :D

2014. ápr. 17. 10:57
 6/10 anonim ***** válasza:
Hát csak ismételni tudok; nincs önbizalmuk, aztán a neten élik ki magukat. Lehet kapnak 200 lájkot meg van 243435 ismerősük, de ha közben meg az utcán meg sem ismerik vagy köszönésre sem méltatják...
2014. ápr. 17. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Laylah ***** válasza:

Kérdező, nem értem, mi bajod a kontaktlencsével, nekem is az van, sokkal kényelmesebb a szemüvegnél, és ami nálam előny: nem törékeny! :D

A kérdésedre annyit, hogy ez nem a FB hibája, hanem az azt használóké. Mert egyszer valaki kitalálta, hogy ez menő, aztán a sok "egyéniség" meg utánozza. Annyira vicces, hogy mindenki annyira egyedi akar lenni, mégis mind egyformák a lényeget tekintve! :D Ha meg zavarnak, akkor itt az ideje tisztogatni az ismerősök között, jobbat nem tudsz csinálni, csak elviselni továbbra is. :)

2014. ápr. 17. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nekem is viszlnylag sok képem van fb-on. Nagyon szeretek fényképezkedni, de nem retusálok semmilyen képet, csak effettelem (pl. fekete-fehér, vintage...stb.),nem csücsörítek, és arra sincs szükségem, hogy összenyomjam a mellem.

Nekem inkább azt szokták mondani, hogy élőben még szebb vagyok, mint a képeken. :)


Amúgy a te fröcsögésed is olyan szélsőséges, mint azoknak a szerencsétleneknek a figyelmet keltő képei...

2014. ápr. 17. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszoló,nekem azzal nincs problémám,hogy valakik feltesznek normális képeket,amin felismerhető,hogy tényleg ő van a képen,nekem azzal van bajom,hogy már baromira eltorzult ez az egész,és mindenki átesik a ló túloldalára,annyira mindenki feltünősködni akar,hogy ez már nem normális,meg virtuális világban akar élni mindenki,a valóságot meg senki nem érzékeli.

Egyébként nem fröcsögök,hanem őszintén leírtam,hogy mit gondolok erről az egészről,és látom,hogy már sok mindenkinek elege van.Játszák a szupermodellt,fiúk lányok,szépnek gazdagnak,okosnak akarnak látszani,hát csak nagy tévedés az egész,egy hazugság.

De ha te ezt sértésnek veszed az már nem az én reszortom.

2014. ápr. 17. 14:41
 10/10 anonim ***** válasza:
2016. szept. 7. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!