Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés

21 éves vagyok, ismerkedtem és nagyon tetszett egy 2 évvel idősebb fiú.

Nagyon kedves aranyos és jóképű. Mind emellett amiket elmesélt az exeiről hogy mind másik fiú miatt hagyta el meg is sajnáltam. Engem is hagytak el másik nő miatt.


Azt hittem a szimpátia kölcsönös, de aztán rájöttem és elbizonytalanodtam ezért rá kérdeztem konkrétan.

Közölte hogy ő egyedül szeretne lenni. Hiába látott rólam képet az nem egész alakos, pedig van fent a közösségi oldalon is nem is tudom miért nem láthatott.


Úgy érzem hogy nem tetszek neki, ami nem baj. De ahogy nekem lejött, neki az olyanok tetszenek akiknek elhagyják. Nagyon remek ízlés mondhatom.


Nem éreztem volna csöppet sem bántónak ha kész tények elé vázol és úgy is viselkedik. De ahogy flörtölt meg játszadozott elgondolkodó milyen ember az ilyen.


De nem baj nem kell neki most kapcsolat ( mert ez volt a válasza arra hogy tetszem-e neki vagy sem) akkor majd ha kell kap olyat aki becsapja. Voltatok már hasonló szituban?


2014. ápr. 17. 12:24
 1/4 anonim ***** válasza:
21 évesen nincs jobb dolgod mint itt vergődni?
2014. ápr. 17. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Mr. Truth ***** válasza:
Nem... Én még sohasem flörtöltem fiuval :)
2014. ápr. 17. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hasonló volt, nem is rég. De emögött teljesen más dolgok

vannak. Lett volna esély egy normális kapcsolatra, de a

"sors" közbeszólt. Minden szépen és jól alakult, aztán

kézhezkaptam a leleteim, emiatt szépen el kellett távolod-

nom tőle, jobbanmondva elértem, hogy kiábránduljon belőlem

teljesen. Ez extreme eset, de én is azzal takaróztam

takaróztam, hogy most nem vagyok kész egy párkapcsolatra.

2014. ápr. 17. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Jah, és fordított a szitu, az illető volt nő, mert a pasi én vagyok :)
2014. ápr. 17. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!