Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek hogyan lenne helyes?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogyan lenne helyes?

Figyelt kérdés

Van egy srác a baráti társaságban, akit tavaly eléggé megkedveltem. Tisztáztuk a dolgokat, elmondta, hogy nem kölcsönös. Értem, tisztában vagyok vele, felfogtam, de mivel jóban maradtunk nehéz igazán kiverni a fejemből. Az az igazság, hogy külsőre már egyre kevésbé vonz (semmit nem változott) de a személyiségéért még mindig odáig vagyok, mint embert imádom.

Szeretnék továbblépni, és van egy srác, akihez eléggé vonzódom, érzem, hogy megvan benne az a plusz, amire szükségem lehet, de nem tudom mennyire korrekt, hogy közben részben még egy másik srácért vagyok oda.

Nem sebtapasznak szánom (ha valami alakulhatna, nagyon boldog lennék) de baj lenne, ha a felejtés részben az új kapcsolatnak (vagyis egyelőre még inkább ismerkedésnek) lenne köszönhető?


2014. ápr. 17. 23:20
 1/4 anonim ***** válasza:
nem baj. vágj bele. előtted egy új fejezet.
2014. ápr. 17. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Fényember ***** válasza:
Hidd el...az a srác képes lesz elfelejtetni veled ez előzőt!..vágj bele...nem hagyhatsz mindenkit ott aki új "életet" adna neked egy olyanért aki még csak nem is próbálkozik ezügyben.:)
2014. ápr. 18. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem is az a problémám, hogy nem akarok belevágni az előző miatt. Az új srácot nem akarom bántani azzal, hogy bár valóban komoly kapcsolatot szeretnék vele, ugyanakkor "eszközként használom a felejtéshez"
2014. ápr. 19. 07:48
 4/4 anonim ***** válasza:

első vagyok. ne törődj vele.

gondolom, nem akarod emiatt elszalasztani. a szándékaid tisztának tűnnek.

én is kezdtem úgy kapcsolatot, hogy nem voltam teljesen oké. később, mikor már szerettük egymást, mindent elmondtam neki.

2014. ápr. 19. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!